ВАТ "Універмаг "Дитячий світ"

ВАТ "Універмаг "Дитячий світ"

Адреса:
02192, Україна, Київ, вул. Малишко, 3
тел.: (044) 559-9342
факс: (044) 543-7903
Ел. пошта: info@ds.com.ua
Голова правління - С.Г. Полутова


ВАТ "Універмаг "Дитячий світ" стало першим торговельним підприємством міста, яке взяло участь в програмі "Київська якість" і отримало диплом "Київська якість" на послуги з роздрібної торгівлі.

Універмаг одне з найбільших підприємств в Україні, що надає торговельні послуги дитячому контингенту населення. Щоденно торговими залами універмагу проходить від 10-ти до 15-ти тисяч киян та гостей столиці, які можуть задовольнити свої потреби в придбанні як продовольчих, так і непродовольчих товарів, від продуктів дитячого харчування та дитячої іграшки до комп'ютерів та складної побутової техніки для всієї сім'ї. Популярність Київського універмагу "Дитячий світ" обумовлена не лише широким асортиментом товарів (понад 100 тисяч найменувань), але і якістю надання торговельних послуг, яка визнана найвищою. Критеріями визнання стали робота персоналу по забезпеченню якісними товарами, рівень організації торговельного процесу та рівень обслуговування споживачів.

Забезпечення високої якості та безпеки товарів базується на системі, яка передбачає відповідальність постачальника, підтвердження відповідності, дотримання умов зберігання та продажу товарів.

У договорах з постачальниками обов'язково обумовлюється якість та безпека товарів. Товар приймається лише за наявності документів, що підтверджують його належну якість та безпеку (сертифікати відповідності, висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи тощо). Всі партії товарів підлягають 100% зовнішньому огляду та органолептичній оцінці на відповідність вимогам нормативної документації. Зберігання та реалізація товарів здійснюється у відповідності з вимогами на конкретний вид товару.

Підприємство суворо дотримується вимог Закону України "Про захист прав споживачів". Головним принципом у роботі є постійне вдосконалення, направлене на максимальне задоволення потреб споживачів. На першому поверсі на видному місці розміщено "Куточок споживача", в кожній секції є книга скарг та пропозицій. Універмаг - своєрідний центр дозвілля, де купівля дитячих товарів приносить радість не лише дітям, але й усій родині.

В універмазі створено всі умови для комфорту покупців. Його приміщення, торговельне обладнання, інструмент та інвентар відповідають сучасним естетичним, ергономічним та санітарно-гігієнічним вимогам. Торговельні зали оснащені сучасними типами касових апаратів, встановлено термінали для здійснення розрахунків банківськими картками. Безпосередньо в універмазі працює їдальня, кафе, банкетний зал.

Крім основної діяльності підприємство надає споживачам понад 40 додаткових послуг. Це - безкоштовна автостоянка площею 5,7 тис. кв. м, зона відпочинку з атракціонами для дітей, доставка великогабаритних товарів (по м. Києву безкоштовно), консультації спеціалістів, театральна каса, ремонт взуття, годинників, послуги гравера, ксерокопіювання, фотопослуги, поліграфічні послуги, демонстрація нових моделей одягу та шкільної форми, дегустації нових продовольчих товарів, виготовлення ключів, продаж товарів у кредит.

За високий рівень організації торговельного процесу та якості обслуговування споживачів ВАТ "Універмаг "Дитячий світ" неодноразово нагороджувалось урядовими нагородами (Почесна грамота Кабінету Міністрів України), ставало переможцем національного конкурсу "Золоті торгові марки", а голова правління С.Г. Полутова, заслужений працівник сфери послуг, нагороджена Дипломом номінанта видання "Золота книга ділової еліти України", Почесною грамотою Всеукраїнського конкурсу "Кращий роботодавець року" за 2001 рік, знаком ордену Святої Анни IV ступеня.