Комерційні пропозиції. Закордонні.

 

 

 Київська торгово-промислова палата інформує Вас про зацікавленість словенських підприємств в співробітництві з українськими підприємствами в сфері енергозабезпечення та альтернативних джерел енергії. У другій половині вересня 2014 року планується провести тематичний бізнес-форум в Словенії. 

 Для контактів звертатися за наступною адресою:
Україна, 61145, м.Харків, вул.Новгородська, 36, оф.701, тел. +38 (057) 701-14-05, моб. +38 (067) 573-03-63
www.subactivity.com, e-mail: bc.suzp@gmail.com
Громадська спілка «Українсько-словенська спілка підприємств». Директор ГС «УССП» - Наталія Зозуля
.

 

 Єгипетська компанія " Marco Tech Import & Export" котра є частиною компанії Rostom Group, основаної в 1887 році в Єгипті. "Marco" є одним з провідних єгипетських виробників і експортерів фруктів, овочів, бобових, лікарські і ароматичних трав і росрин, компанія повністю інтегрована, починаючи з вирощування, підготовки, калібрування, пакування, холодного зберігання, транспортування морем і експорту.

Компанія має багаторічний досвід експорту на різні міжнародні ринки, у тому числі в країни ЄС, арабські і африканські країни; їм вдалося розширити сферу своїх клієнтів шляхом забезпечення високої якості і технічних характеристик та акредитації ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, NS-OHSAS 18001, BRC, HACCP та глобальної сертифікації GAP для ферм.

Контакти єгипетської компанії "Marco Tech Import & Export" та адресу їхньої електронної сторінки в інтернегі (www.marcoegypt.com).

 

 Компания Республики Беларусь ОАО «Могилевский завод «Строммашина». Компания «Строммашина» - современное, оснащенное уникальным оборудованием, многопрофильное машиностроительное предприятие, специализирующееся на выпуске технологических линий и отдельного оборудования для производства строительных материалов, железобетонных шпал, башенных кранов, нефтедобывающего, горно-шахтного оборудования, тюбингов чугунных, а также товаров народного потребления.

Контактные данные компании: strommashina.mogilev.by, e-mail: strommashina@mail.ru, начальник отдела маркетинга и ВЭС: Тюлюкин С.В,, тел.:+375222-50-17-73, факс: 22-26-74.

 

Господарча ЕГІДА в Гданську має честь запросити Вас до участі в бізнес місії

AMBERMART

27.08-29.08.2014 Гданьск

28.08-02.09.2014 Гданьск - Стокгольм

Програма місії дає можливість не тільки зустрічі з представниками ділових кіл Польщі та Скандинавських країн, але також бути учасником багатої, культурної програми.

На Ваш розгляд дві програми місії.    Перша     Друга

 

 

Єгипетська компанію "Brilliance Group For Trade and Procurement, яка є єгипетським виробником і експортером столової та дорожньої солі, зацікавлена у співпраці з відповідними українськими компаніями і в постачанні широкого спектру своєї продукції.

Адреса їхньої електронної сторінки в інтернеті (www.brilliancegroupeg.com)

 

Державне агентство з геології і мінеральних ресурсів при Уряді Киргизької Республіки оголосило про проведення: аукціону на право користування надрами, який відбудеться

7 липня 2014 року в приміщенні Будинку культури села Терексай Чаткальського району Джалал-Абадської області на родовище сурми Касеан з метою розробки.

У цьому зв'язку МЗС Киргизької Республіки запрошує компанії, які здійснюють свою діяльність у гірничодобувній промисловості, взяти участь у вищезгаданому аукціоні .

З огляду на те, що дана інформація викликала інтерес серед місцевих та іноземних інвесторів, представників ділових кіл крупних іноземних компаній, Посольство вважало б доцільним поширити її серед потенційних зацікавлених представників ділових кіл України.

Більш детальну інформацію щодо даних аукціонів можна знайти на веб - сторінці Державного агентства з геології і мінеральних ресурсів КР - www.geologv.kg, тел.: +996 312 30-02-46.

 

Комерційна пропозиція, яка надійшла

від Посольства Польщі в Україні про польського постачальника овочів та фруктів

 

 
Єгипетська компанія "Advanced Chemical Industries - АСІ", яка є єгипетським виробником і експортером високоякісної клеїв та герметиків. АСІ знаходиться в Борг Єль Араб-Сіті, і почала своє функціонування в 1998 році.
АСІ здатна задовольнити міжнародні вимоги ринку, оскільки поставляє на зовнішні ринки велику частку ущільнювальних матеріалів. Крім того, АСІ є одним з небагатьох виробників на Близькому Сході, які використовують технологічні методології у виробництві всіх продуктів.
АСІ зацікавлена у співпраці з відповідними українськими компаніями і в постачанні широкого спектру своєї продукції. Ми докладаємо профайл про продукцію компанії, яка містить всі специфікації.
Контакти єгипетської компанії АСІ та адресу їхньої електронної сторінки в інтернеті (www.aci-adhesive.com), зазначивши, що компанія з задоволенням надасть всю необхідну інформацію та деталі.
 
Німецька Компаня «Zink Textil GmbH», яка шукає партнерів в Україні з метою налагодження довгострокового співробітництва з метою розміщення замовлень на виробництво трикотажних товарів із щільністю в'язання 7, 8, 10 та 12.
Вітчизняні підприємства, зацікавлені у співробітництві з німецьким партнером, можуть звернутися за детальнішою інформацією за наступною контактною адресою:
Zink Textil GmbH Gallscheider Str. 9, 56281 Doerth Tel: +49/ 6747/ 9344-0 Fax: +49/ 6747/ 9344-20
veltens@zmk-textil.de
 
Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче повідомити, що Управління Залізничним Транспортом, під відомством Міністерства Транспорту Єгипту розпочинає загальний міжнародний тендер номер 30268/330 стосовно поставки ультразвукових машин для огляду залізниць.
За інформацією звертатись:
ТеІ: +38-044-2866582 Fах: +38-044-2854908
 
E-mail: eav-com@egvntcom.kiev.ua - Skype: Kiev_off
 
 
Отдел по вопросам экономики Посольства Венгрии в Украине предлагает Вашему вниманию предоставленный венгерской компанией «ExtractHerbal» презентационный материал технологии Суперкритичной экстракции, сожержащий информацию о действующих веществах и применении экстрактов лекарственных трав.
В случае заинтересованности, за дополнительной информацией просим обращаться непосредственно к коммерческому директору вышеуказанной компании г-ну ПАЧАИ Имре .
Его контактные данные:
ExtractHerbal
1145 Budapest Bosnyâk str./utca 23/a. fszt.2. Tel. : +3 6-1/919-0970;+3 6-70/332-9001 Tel./fax:+361-919-0971
E-mail: office@extractherbal.com; info@magyardelikat.hu www.extractherbal.com
 
 
Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче повідомити Вас про Технічну Виставку трубопровідної арматури, гідравлічного, пневматичного та технологічного обладнання і Конференцію (Flowtech) що відбудеться в Каїрі з 22 по 24 жовтня 2014 р. в Каїрському Міжнародному Конференц-Центрі (КМКЦ). Організатором виставок є компанія Sama Marketing Business (SMB), яка є однією з провідних організаторів виставок та конференцій в Єгипті, котра має представницькі центри у багатьох країнах, величезний досвід і добре налагоджені зв'язки.
Вищезазначена виставка дозволить відомим міжнародним та місцевим учасникам та відвідувачам зустрітися з особами, що приймають рішення на вищому рівні і вершками в області автоматизації в основних міжнародних ринках і обговорити останній спектр обладнання, технічних розробок і бізнес- можливостей, прослухати ряд безкоштовних семінарів, що проводяться в рамках виставки від експертів галузі, котрі за останніми данними протягом трьох днів відвідають 50000 нових постачальників.
Всі докладні відомості, що стосуються оплати участі, наданих послуг, і будь-яку відповідну інформацію для учасників та відвідувачів виставки можна знайти на офіційному веб-сайті:
- Виставка Автоматизованої Техніки - www.at.com.eg
Flowtech -www.flowtech-eg.com
 
 
Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче повідомити Вас про 6 Міжнародної Виставку паперу, картону, тканин, тари і упаковки (Папір Близького Сходу), котра буде проходити в Каїрі в період з 22 по 24 жовтня 20014, разом з Міжнародною Виставкою Упаковки (Pack 2 Pack) і Міжнародною Виставкою обгорткового паперу, гігієнічної продукції і переробної промисловості (тканини Me). Ці Виставки проходитимуть в Каїрському Міжнародному Конференц-Центрі (КМКЦ) у період з 22 по 24 жовтня 2014 року, організатором яких є компанія "Nile Trade Fairs" - одна з головних організаторів торгових подій з великим досвідом виставок і конференцій у багатьох секторах.
Всі докладні відомості, що стосуються оплати участі, наданих послуг, і будь-яку відповідну інформацію для учасників та відвідувачів виставки можна знайти па офіційному веб-сайті
www.nilefairs.com
 
 
Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві інформує про XXII Міжнародну виставку реабілітаційного оснащення «РЕАБІЛІТАЦІЯ», яка відбудеться 18-20 вересня 2014 року у м. Лодзь (Польща).
Організатори виставки запрошують до співпраці представників українських друкованих видань на медичну тематику (реабілітація та фізіотерапія), а також запрошують відвідати вищевказану виставку.
З додатковою інформацією про виставку «РЕАБІЛІТАЦІЯ» можна ознайомитися (англійською та польською мовами) за посиланням www.rehabilitacj-a.interservis.pl.

 

 
Польсько-Українська Медична Конференція
 
З задоволенням повідомляємо, що Польсько-Українська Господарча Палата,
у співпраці з Урядом Люблінського Маршалківскьго Воєводства та Фундації Менеджерських Ініціатив, організовує в вересні цього року Медичну Конференцію у Любліні. Точна дата заходу буде означена пізніше.
Також партнером Конференції виступає Онкологічний Центр Люблінщини.
Конференція відрізнятиметься широкою тематикою, та презентує найновіші розробки у сфері адміністрації, технології, та фармацевтики. Також планується поділити конференцію на дві частини: наукову та господарчу.
Наукова частина конференції включатиме ознайомлення з можливостями
польсько-української двосторонньої співпраці, та презентації досягнень науковців з обох країн в області Променевої терапії, діагностики, клінічної онкології, клінічної імунології, хірургії та генетики.
Господарча частина буде присвячена можливостям економічної співпраці у сфері досягнень у медицині та науці, з акцентом на обмін техніками лікування та новими розробками на ринку ліків, консультації щодо їх застосування та профілактики.
 
Зацікавлених у конференції просимо зв’язатись з:
Генеральний Директор ПУГП Анджей Дрозд
E-mail: andrzej.drozd@pol-ukr.com
Tel. +48 796 093863
 
Координатор Бартош Пшигода
E-mail: bartosz.przygoda@pol-ukr.com
Tel. +48 502 388568
 
 
Інформуємо, що у період 13.07 – 18.07.2014 р. ТПП України спільно з Промислово-торговою палатою Мюнхена і Верхньої Баварії та Баварським Державним Товариством з міжнародної економічної кооперації «Bayern International» за фінансової підтримки Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії (Німеччина) проводить у м. Мюнхені семінар-практикум “Поновлювана енергетика - інноваційні технології та обладнання на прикладі Баварії”.
Більш докладну інформацію з приводу участі у семінарі-практикумі “Поновлювана енергетика - інноваційні технології та обладнання на прикладі Баварії” можна отримати за
тел. 279-44-56, 279-64-06.
 
 
Єгипетська компанію "Vita Liquid Polymers", яка є єгипетським виробником і експортером рідких полімерів з Ї987 року. Варто відзначити, що компанія є частиною групи, що діє по всьому світу в 20 країнах.
"Vita Liquid Polymers" зацікавлена у співпраці з відповідними українськими компаніями і в постачанні широкого спектру своєї продукції.
Контакти єгипетської компанії "Vita Liquid Polymers" та адреса їхньої електронної сторінки в інтернеті (http://vita-liquid.com).

 

 
Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві передає комерційну пропозицію від польської компанії "WOEDFALL" - виробника водного шоу, цифрових графічних водоспадів Wordfall.
Цифрові водоспади Wordfall - це водні екрани, на яких із крапель води створюються задані образи, такі як тексти, логотипи та велика кількість інших різноманітних водних ефектів. Цифрові графічні водоспади може бути встановлено в музеях, аквапарках, готелях, торговельних центрах, на виставках та в інших місцях з метою скласти враження на відвідувачів незвичайним водним шоу.
Більш детальну інформацію про вищезазначену продукцію можна знайти за посиланням
www.wordfall.eu
Контактні дані:
п. Домінік Лісякевич
Тел. +33 (0) б 95 54 46 65
 
 
Єгипетська Компанія "Tiffany Cargo Systems", яка є єгипетською морською агенцією створеною в 1990 році і яка з тих пір виросла і стала однією з кращих експедиторських компаній з 7 філій і 65 співробітників, а також мережі з понад 200 ексклюзивних агентів по всьому світу в 100 країнах.
В команді "Tiffany Cargo System" кваліфіковані, освідчені і поважні співробітники в логістичній галузі, котрі надають наступні послуги: - Повітря-Морський перевезення.
Консолідація.
Брокерські послуги.
Послуги зі страхування вантажів.
Митне складування.
Послуги доставки до дверей.
Упаковка та перепакування.
Повітряне перевезення G.S.A.
Логістика.
Відстеження.
FMC - NVOCC.
Єгипетська компанія "Tiffany Cargo Systems" зацікавлена в співпраці з українськими коллегами та наданні своїх послуг українським компаніям.
Інформація на www.tiffanycargo.com
 
 
Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче повідомити, що Управління Залізничним Транспортом, під відомством Міністерства Транспорту Єгипту розпочинає загальний міжнародний тендер номер 30268/330 стосовно поставки ультразвукових машин для огляду залізниць.
За інформацією звертатись:
ТеІ: +38-044-2866582 Fах: +38-044-2854908
 
E-mail: eav-com@egvntcom.kiev.ua - Skype: Kiev_off

 

 
 

Компанія PPHU Fabich виробляє пелети діаметром 6-10 мм, а також промислові пелети діаметром 8-10 мм, Комерційна пропозиція вищевказаної компанії включає в себе пелети, упаковані по 15-16 кг, 25 кг, а також по 500 кг або 1000 кг.

Більш детальну інформацію про компанію «PPHU Fabich» та її продукцію можна знайти на веб-сторінці виробника (www.fabich.pl) або у представників даної компанії.

Контактні дані:   П. Беата Шнайдер
Тел. +48 094 36 345 31  Факс +48 094 36 344 44
e-mail: beata.schneider@fabich.pl

 

 

 
Tоргово-промышленная палата Республики  Таджикистан сегодня это крупнейшее и наиболее  влиятельное объединение деловых кругов. Мы активно работаем по  привлечению бизнеса к государственно-частному партнерству, выступаем  платформой по обсуждению актуальных вопросов ведения бизнеса,  изменения существующего законодательства, а также углублению рыночных  преобразований. ...

  Обращение Председателя Торгово-промышленной палаты  Республики Таджикистан по сотрудничеству.

Обращение  Председателя  Торгово-промышленной палаты  Республики Таджикистан  по поставкам сельскохозяйственной продукции. 

Обращение Председателя Торгово-промышленной палаты Республики Таджикистан по содействию в  миграционных  вопросах. 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 


 
Информация  о заинтересованных в поиске торговых партнеров белорусских предприятиях по реализации продукции собственного производства в Украине.

 


 

 

 

 

Компания Delta предлагает в аренду большие площади любых видов, в том числе:
которые расположены в двух ключевых местах Эльблонга (недалеко от порта и в самом центре города), одновременно предоставляя широкий спектр услуг в области логистики и управления находящейся на складе товарной наличностью. Мы не являемся обычным посредником. Являемся владельцем привлекательно расположенных объектов, которые сдаем в аренду и должным образом осуществляя уход за их состоянием, заботимся об удобстве и комфорте наших клиентов. Круглосуточно к услугам наших клиентов предоставляем наши знания, оказываем им поддержку и предоставляем консультации.

 


 

  Щодо закупівель товарів і послуг в Республіці Білорусь

Нагадуємо, що розміщення інформації про закупівлі товарів і послуг, включаючи державні закупівлі РБ, здійснюється інформаційним республіканським унітарним підприємством «Національний центр маркетингу і кон’юктури цін», створеним у 1997 році при Міністерстві закордонних справ Республіки Білорусь, на офіційному сайті цього центру www.icetrade.by у ІС «Тендери».
 
Разом з тим, інформуємо, що на виконання рішення керівництва Білорусі з 01.01.2013 р. скасовано умову про те, що доступ до згаданого вищу сайту відбувається на договірних засадах. Отже, на сьогодні можливо безперешкодно ознайомитися із загальною інформацією щодо закупівель в РБ, у тому числі державних, на відповідному сайті зазначеного національного центру. 
Окрім згаданого, доводимо до відома, що в Республіці Білорусь успішно функціонує Білоруська універсальна товарна біржа (БУТБ).
До основних напрямів її діяльності відносяться біржові торги металопродукцією, лісопродукцією, сільгосппродукцією, промисловими і споживчими товарами.
 
Розміщення продукції українських товаровиробників на електронних площадках БУТБ є не тільки сучасним і ефективним способом просування української продукції на зовнішні ринки, але й досить доступним і оперативним, оскільки участь у торгах на БУТБ відбувається за спрощеною формою.
 
Безкоштовно зареєструвавшись on-line або на українській біржі – партнері БУТБ та отримавши пароль доступу до електронного продукту, українські товаровиробники можуть брати участь у торгах, які відбуваються відповідно до графіку, визначеного по категоріям продукції, активізувавшись у відповідний час у програмному продукті.
 
Окрім ефективності, доступності та оперативності необхідно відмітити і низку інших переваг торгів на площадках БУТБ:
- вільне ціноутворення.
На площадках БУТБ встановлюються реальні ринкові ціни на товари, які формуються на підставі попиту та пропозицій під час біржових торгів в залежності від ринкової кон’юктури;
- формування конкурентного середовища для покупців та продавців.
Участь в біржових торгах по кожній товарній позиції беруть на рівних засадах декілька продавців і покупців, що надає можливість купити або продати товар за найбільш вигідну ціну на підставі вільної конкуренції;
- спрощення процедури пошуку потенційних поставщиків і споживачів товарів, наявність стабільних покупців на площадці БУТБ на продукцію відповідного регіону світу.
Біржова торгівля дозволяє уникнути витрат на пошук контрагентів, оскільки потенційні продавці (покупці) в значній кількості присутні на одній торговій площадці. Разом з тим серед, зокрема, українських товарів на площадках біржі користується стабільним попитом серед покупців низка конкретної продукції – металопродукція, вугілля, щебінь, шроти, олія, на яку завжди є покупці;
- проведення державних закупівель.
Законодавство РБ надає суб’єктам господарювання – резидентам можливість для здійснення державних закупівель з використанням біржової площадки на заміну застосування встановлених громіздких процедур (тендерів, конкурсів, тощо);
- експертиза.
Для забезпечення належного дотримання вимог, які пред’являються до якості товару, що виставляється на біржові торги, БУТБ укладено угоди про співробітництво з незалежними експертними організаціями, що дозволяє клієнтам цієї біржі отримувати необхідні експертні висновки;
- транспортно-експедиторські послуги.
Для забезпечення високої якості перевезень при переміщенні товарів, придбаних на біржових торгах, БУТБ уклала угоду про співробітництво з провідними білоруськими операторами на ринку вантажоперевезень. У якості біржових перевізників вони можуть надавати клієнтам біржі транспортно-експедиторські послуги на взаємовигідних умовах;
- котировка цін на біржові товари.
Завдяки значній концентрації попиту та пропозицій біржові котировки об’єктивно відображають стан ринку і є орієнтиром для продавців та покупців біржових товарів при укладенні угод як на біржових торгах, так і на позабіржовому ринку. 
Підсумовуючи наведене, просимо поінформувати про зазначене зацікавлені українські підприємства і компанії.
 

 
Литовская фирма предлагает к реализации объекты недвижимости на территории Литвы: г. Вильнюс и г. Бирштонас:
- гостевой дом, кафе с баром;
- складские помещения в Вильнюсе;
- ресторан, контора-офис;
- подвальные помещения;
- ресторан в Бирштонасе, кафе-бар, земельные участки, SPA центр.
 
Заинтересованным лицам будет представлена вся необходимая информация.
Контактное лицо: господин Вацловас  Контраускас  по тел. моб.:  + 370 698 22 828,  
 

Бизнес-тур в Италию - северный регион (Удине), ставящий целью организации встречи украинских предпринимателей с итальянскими и посещение предприятий (фабрики ,производители, сток.и т.д.).

В результате поездки увидеть продукцию новую или б/у,  поторговаться за цену,  договориться о форме оплаты, транспорт, сопроводительные документы и т.д

По желанию группы предпринимателей (вне рабочего времени посещения Предприятий) возможна организация коротких туров для посещения культурного наследия страны, шоппинг или смотря по времени года поехать на море или покататься на лыжах в горах,  поехать в Казино.

Каждый участник оплачивает собственный перелёт, гостинницу ,автобус (на терр.Италии), услуги переводчицы. Данные туры возможны круглогодично кроме месяца августа.

О подробностях тура (его согласовании) можете обратиться в ТПП Киева или к переводчице Наталии Мичелли e-mail:

micelli@bk.ru
тел 00380634620852   00380931840971 0039-348 37 63 414

либо написать позвонить  Госп.Кристофоли-Lianfranco Cristofoli (итальянский немного английский)
l.cristofoli@centrostudivolta.it
Centro Studi Volta
Viale Ungheria 22 33100 Udine Italy Tel. +39 0432 505268 - 505985 Fax +39 0432 507135
 


 ПРОПОЗИЦІЇ КОРЕЙСЬКИХ КОМПАНІЙ

За додатковою інформацією звертайтесь будь ласка до працівника Комерційного відділу Посольства Південної Кореї:

Арзамасцева Олеся
Тел: +38 063 663 90 24
e-mail: kiev.kotra@gmail.com

Компанія Daewon GSI пропонує обладнання для переробки зерна(Південна Корея).

Обладнання є ідеальним рішенням для рисових , мукомельних заводів та елеваторів. 
Фірма Daewon GSI визнана світовим лідером у переробці с/г продукції з безперервним технічним розвитком.
Навчально-дослідний центр DAEWON GSI у 1995 році отримав акредитацію Міністерства науки і технології.
Фото-електронний сепаратор являється основним продуктом, за допомогою якого можна сортувати зерно за кольором, розміром, формою та відсортовувати сміття. 
Це обладнання вже поставляється в 40 країн світу: Росія, Казахстан, Китай, Японія, Греція, Туреччина, Швеція, Єгипет, Індія, Шрі-Ланка, Пакистан, Таїланд, В’єтнам, Малайзія, Іран, Перу, Колумбія та ін..

Продукція компанії:

· Зерносушарка;
· Повітряно-ситовий сепаратор;
· Камневідбірник;
· Машина для шелушіння;
· Аспіратор з замкнутим циклом повітря;
· Падді-сепаратор;
· Фотоелектронний сепаратор;
· Фотоелектронні сепаратори серії АСЕ;
· Кондиціонер;
· Агрегат для шліфування;
· Розсів для крупи;
· Трієр;
· Машина для полірування крупи;
· Апарат для зволоження крупи;
· Ваги автоматичні;
· Дозатор ваговий;
· Норія;
· Конвеєр гвинтовий;
· Конвеєр цепний скребковий;
· Пульт управління МСС;
· Система адміністративного управління;
· Установка для гранулювання рисової мучки;
· Установка для експандування рисової лузги;
· Установка для карбонізації рисової лузги;

Сайт: www.daewon.com


Chungdo Fine Chemical Corporation 

Суперпластифікатор для бетону

Компанія є лідером національної хімічної промисловості в Південній Кореї. Компанія представляє новий продукт: полікарбоксилатний пластифікатор для бетону.

FW-40 - це акриловий пластифікатор на основі полікарбоксилату, який володіє високою дисперсійною здатністю, підвищує довговічність та стійкість бетону, дозволяє скоротити розхід бетону.

Сайт: www.chung-do.com


Металугрійне обладнання Dongbang. 

“Dongbang” – одна з найкращих фірм, що виготовляє таке обладнання за співвідношенням ціна-якість у світі. 
Обладнання цього виробника замовляли такі відомі фірми як: NSC, SPCO, Mitsubishi Hitachi, Simens-VAI, SMS-Siemag, Danieli, Dofasco steel, US Steel.

Dongbang Plantech пропонує таку продукцію:

Engineering works
- RECOILING LINE (відкатна лінія)
- PICKLING-COLD ROLLING MILL LINE, SHEAR LINE (стан-тандем холодного прокату, лінія травлення, лінія обрізки)
- CONTINUOUS ANNEALING LINE (безперервна лінія випалювання)
- CONTINUOUS GALVANIZING LINE (безперервна лінія оцинковки та інше обладнання для холодного прокату)

Maintenance

- GUIDE ROLLER for Slab Caster (направляючий ролик для лиття плит)
- ROLLER TABLE for Hot Rolling Mill (роликовий стіл для гарячого прокату)
- Many kinds of roller for Cold Rolling Mill (багато видів роликів для холодного прокату)

Other Equipment manufacturing

- SEGMENT SUPPORT FRAME (секція опорної рами)
- HORIZONTAL SEGMENT (горизонтальна секція)
- BOW SEGMENT (дугова секція)
- MOLD & OSCILLARATING UNIT (формувальний і коливальний блоки)
- STEER ROLL UNIT (роликовий поворотний блок)
- SIDE TRIMMER (бокова накладка)
- WELDING MACHINE (зварювальне обладнання)
- MILL STAND (кліті)
- Other equipment for Iron & Steel Plant (інше обладнання для заводів з виробництва сталі)

Сайт: www.dbind.co.kr


Виробник сухих гвинтових вакуумних нососів Dongbang з Південної Кореї шукає дилера в Україні. 

Dongbang Ind Co., LTD – успішний виробник різних промислових машин, особливо сухих вакуумних насосів.
Компанія експортує свою продукцію в різні країни світу і зараз хочуть експортувати також на український ринок. Сьогодні вони впевнені, що готові задовольнити потреби покупців високою якістю продукції. 
В даний момент компанія ще ні з ким не співпрацює на українському ринку.

Коротка інформація про продукцію:
Dongbang Ind Co., LTD – успішний виробник різних промислових машин, особливо сухих вакуумних насосів. Компанія експортує свою продукцію в різні країни світу. Сьогодні вони впевнені, що готові задовольнити потреби покупців високою якістю продукції, що виробляється на заводі в Південній Кореї.

Сфери застосування вакуумних насосів Dongbang:
· Хімічна промисловість;
· Харчова промисловість;
· В медицині: випаровування конденсату, сушка, сушка сублімації, дистиляція, молекулярна дистиляція, дезодорація, деформація, зневоднення, дегазація, упаковка, формування, пропитки, конденсування, етерифікація;
· Пластифікатори;
· Автомобільна, самобудівельна промисловості, машинобудування, вакуумне лиття, спікання, просочення, іонне осадження, нітрифікація, евакуація;
· Інші.

Особливості:
· Немає термічного розширення при охолодженні води всередині гвинта;
· Немає захвата між корпусом і гвинтом;
· Низька температура поверхні гвинта при охолодженні води;
· Виключені пошкодження покриття низькою температурою гвинта;
· Відсутня карбонізація на порт вивантаження. 

Переваги:
· Зменшує вартість ремонту;
· Відсутність стічних вод;
· Регулярний граничний тиск незалежно від обставин;
· Антикорозійне покриття;
· Підвищення продуктивності.

Сайт: www.dbind.co.kr


Gahbin

GAHBIN працює на ринку продажу деталей в Південній Кореї з 1982 року. За цей час компанія встановила тісне співробітництво з багатьма дистриб’юторами в більш ніж 40 країнах світу. Компанія GAHBIN займається реалізацією як оригінальних (Hyundai, KIA, Mobis, GM Daewoo, Ssangyong) так і неоригінальних деталей (Onnuri, Mule).

Продукція компанії:
· автомобільні ремені безпеки,
· підвіски,
· диски щеплення,
· покришки,
· фільтри,
· тормозні колодки,
· генератори, тощо.

Сайт: www.gahbin.com


Hanil

Оптові прямі поставки підпокрівельних поліетиленових плівок для гідроізоляції, пароізоляції, ізоляції від вітру від південнокорейського виробника, виготовлені за сучасною технологією з використанням якісних матеріалів. 

Hanil пропонє наступні види поліетиленових плівок:
- Плівки з мікроперфорацією;
- Плівки без мікроперфорації.

Розміри рулонів:
– 1.5 m × 50 m;
– Максимальна ширина – 210 см;
– Маса – від 70 г / м2.

Компанія гарантує високу якість! 
Вартість підкрівельної плівки в загальній вартості крівлі складає 2%. Тому, купуючи дешеву неякісну плівку, не відбувається ніякої економії насправді. Навпаки, через деякий час доведеться витрачати кошти на ремонт. 
Поставка здійснюється контейнерами(20-футовими і 40-футовими)
Умови поставки: FOB в контейнерах.

Сайт: www.goodsheet.co.kr


InterHeat Inc.

Компанія “Inter Heat” заснована в 1995році виробляє інфрачервоні лампи з твердого скла та експортує їх на зарубіжні ринки. 
Ці лампи зроблені на основі оригінальних і унікальних технологій. 
В Європі інфрачервоні лампи “Inter Heat” продаються під своєю оригинальною маркою. 

Лампи R 125

Використовуються для вирощування домашніх тварин, таких як свині, а також для лікування людей. 
Крім ефекту обігріву, надають ефект просушування, а також біологічний ефект: температура підшкіряного шару підвищується, за рахунок цього підвищується мікроциркуляція крові, підвищується метаболізм;

3G Par Lamp 

Використовується база Е27 замість Е272. “Inter Heat” розширили об`єм по максимуму згідно з Міжнародними стандартами і забезпечили достатній захист для довговічності нитки розжарення.
Проблема того, що лампа може розбитись від перегрівання і зачіпання, вирішена шляхом того, що скло лампи зроблено у формі гвинта. 
“Inter Heat” – єдиний бренд, який діє за принципом: «1 вільний цоколь = 10 ламп безкоштовно»
Протектор для лампи: Звичайний протектор не може випромінювати високу температуру від інфрачервоної лампи. “Inter Heat” вирішили цю проблему. 
Протектор фірми “Inter Heat” можна мочити. Тобто можна мити свинарник.

Сайт: www.interheat.com


Nextron

Компания является производителем и экспортером CCTV продуктов. В последнее десятилетие пользуется хорошей репутацией и славится продукцией отличного качества и надежности во всем мире. 

Компания предлагает прямые поставки CB-радиостанций Yosan из Южной Кореи. 

Сайт: www.tevicom.co.kr


Південнокорейський виробник гідравлічного обладнання, відбійних гідравлічних молотів Poqutec шукає дилера в Україні.

POQUTEC - Power Quality&Technology Co – південнокорейський виробник, який займається повним циклом виробництва широкого асортименту високоякісного навісного гідравлічного обладнання, а також робочих інструментів і запасних частин до нього. 
Продукція активно використовується на міжнародному ринку, має всі необхідні сертифікати якості і може бути використана в різних видах техніки різних брендів.
Основний вид продукції – гідравлічні відбійні молоти. 

Сайт: www.poqutec.com


Unichem

Південнокорейський виробник пропонує прямі оптові поставки авто хімічної продукції високої якості. 
Є можливість замовляти продукцію під власним брендом.
Умови поставки: FOB, в контейнерах.

Список продукції:

· Антифризи;
· Рідина для миття автомобілів;
· Спеціальний миючий концентрат;
· Спеціалізований миючий засіб-захисне покриття;
· Масло для рульового управління з підсилювачем;
· Гальмівна рідина;
· Моторна рідина нового покоління для захисту бензинових, дизельних, газових двигунів;
· Миюча рідина для внутрішньої частини двигуна;
· Масло для мотоциклів;
· Очисник  «Quick cleaner»;
· Очисник дисків коліс;
· Очисник скла;
· Віск на водяній основі(зберігає поліровку на покритті завдяки ефекту плівки);
· Віск для шкірозамінника;
· Очисник інжектора і карбюратора;
· Спрей для шин;
· Рідини, що запобігають обмерзанню;
· Мастило від іржі;
· Засіб від запотівання скла;
· Зарядний розчин для батареї;
· Універсальні вологі серветки для машини;
· Вологі серветки-віск для машини.

Сайт: www.koreaunichem.co.kr


Woo Shin

Компанія-виробник «Woo Shin Industries Co» пропонує поставки супортів та запчастин для супортів для автомобілів з Південної Кореї.   

Про компанію: з момента заснування компанії в листопаді 1992 року, співробітники компанії працювали як одна команда, щоб вивести компанію на лідируючі позиції у виробництві супортів для автомобілів. На даний момент, Woo Shin займається поставками близько 450 супортів дискового гальма в США, Європу, Канаду, Австралію і Нову Зеландію об’ємом в більш ніж десять мільйонів доларів на рік. 

Щоб займати лідируючі позиції в продажах і випускати якісну продукцію, що відповідає стандарту, компанія постійно інвестує в нові дослідження і займається новими розробками для покращення продукції.

Продукція компанії: 

· Збірний суппорт(безперебійна робота, міцність і оптимізована робота з гальмівною системою);
· Розміщення супортів;
· Гронштейни для супортів;
· Гвинти різних сортів;
· Направляючі штифти;
· Розподільні вали;
· Важелі;
· Шайби;
· Зажими для прокладок;
· Передні і задні поршні;
· Резинові деталі;
· Дротові пружини;
· Комплекти обладнання.

Досконала єдність і безперебійна робота - основні терміни, які повинні характеризувати зібрані супорти.

Сайт: www.sungeup.co.kr


 

Текстильная компания «ТИРОТЕКС», расположенная в республике Молдова, заинтересована в развитии и упрочнении торгово-экономических отношений с предприятиями и организациями Украины.

Наша компания признана надежным и стабильным партнером на рынках более 30 стран мира.

Компания «ТИРОТЕКС» действует по полному циклу текстильного производства, начиная от обработки хлопка и заканчивая автоматизированным швейным производством. Это уникальный производственный комплекс с мощной инфраструктурой, развитой технической, организационной и научной базой. Наши фабрики оснащены современным оборудованием, производящим товар гарантированно высокого качества, отвечающего всем требованиям мирового рынка.

Мы производим широкий ассортимент, как тканей, так и готовых швейных изделий:

- постельное белье для дома
- постельное белье и спецодежда для медицинских учреждений
- гостиничный ассортимент
- столовый и кухонный ассортимент
- жаккардовые ткани для столового и постельного белья
- шторы, покрывала и одеяла
- трикотажные изделия для отдыха и сна.

Высокие стандарты качества всего многообразия предлагаемых нами товаров обусловлены применением новейших технологических достижений с использованием современных материалов и подтверждены сертификатами ISO 9001 - 2000, «Oeko-Tex», Belcoro, BSCI и др.

Эффективная организация производства и выгодное географическое расположение обеспечивает сжатые сроки доставки товара.

Производственный и научный потенциал нашего предприятия позволяет не только успешно сотрудничать с крупными торговыми и промышленными партнерами, но и участвовать в тендерах по закупкам для обеспечения потребностей государственных учреждений здравоохранения, транспорта, оборонного комплекса.


ООО «Литопласт», производитель пластмассовых изделий и электротехники, заинтересовано в поиске партнеров по реализации продукции собственного производства, в частности, пластмассовых вешалок для одежды. 

С каталогом продукции можно ознакомиться на сайте предприятия http://litoplast.by

Контактные данные предприятия:

Республика Беларусь, 220038, г. Минск, пер. Козлова, 7г 

Отдел сбыта и маркетинга: 

тел./факс: +375 17 299-05-83 +375 17 299-05-76

e-mail: nagornaya@litoplast.by 


Российская компания ООО «ХОЛЬСТЕР» г. Ижевск  предлагает одежду и экипировку для охотников, рыбаков и туристов, а также силовых структур, подразделений МЧС.
Сайт компании: www.holster-ltd.ru


 

ОАО «Ковровский электромеханический завод» начинает серийное производство фронтальных мини погрузчиков с бортовым («танковым») поворотом грузоподъемностью 650 кг по лицензии одного из ведущих европейских производителей-чешского предприятия Хидрома. ОАО «КЭМЗ» известен как в РФ, так и в странах Европы, Азии, Африки как надежный поставщик высокотехнологичной продукции высокого качества, специализирующийся на разработке и производстве сложных гидравлических систем и компонентов.

Наш мини погрузчик создан с учетом самых лучших технических решений и передовых технологий для работы во всех регионах нашей страны и составит достойную конкуренцию всем представленным в РФ мини погрузчикам. Дизельный двигатель ПЕРКИНС мощностью 37,3квт при 2800 об./мин известен своей надежностью и экономичностью.

Система управления погрузчиком на сегодняшний день является самой современной. Привод хода мини погрузчика состоит из тандемного насоса и 2х героторных моторов лидера европейской гидравлики фирмы Данфосс. Управление рабочими органами оуществляется посредством пропорционального распределителя и шестеренного насоса Данфосс. Установлена система зимнего запуска, обеспечивающая устойчивую работу при низких температурах (диапазон эксплуатации от-40 до+40 градусов по цельсию).

Обеспечение очень жестких требований Евросоюза по безопасности (усилие опрокидывания 1300кг, наличие гидростатического тормоза и надежная работа гидравлически управляемого ручного тормоза на углах наклона до 13 град.) гарантируют безопасную и эффективную эксплуатацию мини погрузчика.

Контактные тел. 49232 93119, 910 1754896 Коротеев Вячеслав Иванович
E-mail: kvi55472010@mail.ru


 

Пропозиції грецьких підприємств

KALLIMARMARON Markos Bolaris & Co
Телефон    2310 461611
Факс    2310 461293
Контактна особа    Markos BOLARIS, general director
E-mail    info@kallimarmaro.gr
URL        www.kallimarmaro.gr
Адреса      м. Салоніки , Греція
Галузь      Виробництво мармуру та натурального каміння
Компанія зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами мармуру та натурального каміння, торговими компаніями – постачальниками будівельних супермаркетів.

PLASTIKA KRITIS S.A. 
Телефон    2810 308768
Факс    2810 381328
Контактна особа    Yannis HARITAKIS
E-mail    haritakis@plastikakritis.com
URL        www.plastikakritis.com
Адреса      P.O.Box 1093, GR 71110 Heraklion, Греція
Галузь      Виробництво хімічної продукції, мастербатчів (masterbatch)
Компанія пропонує мастербатчі для виробництва полімерної продукції. Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами суперконцентратів, барвників, мастербатч для полімерів, поліетилена, поліпропілена, полістірола, а також виробниками полімерної продукції.

“SPYRIDON” Vas.Marmarinos & Partnership Co
Телефон    210 4824230
Факс    210 4824230
Контактна особа    Spyros MARMARINOS
E-mail    marmarinosfruits@yahoo.gr
Адреса      Central Market of Athens, Z-18 Ag.Ioannis Renti, 18233
Галузь      Експорт/ імпорт фруктів
Грецька компанія зацікавлена у співробітництві з українськими компаніями у сфері торгівлі фруктами

SMART S.A.
Телефон    210 3252039
Контактна особа      George PAPACHRISTOS
E-mail    george@labryspartners.com
Адреса      61-63 Piraeus str., Athens
Галузь      Виробництво чоловічого одягу 
Грецька компанія зацікавлена у встановленні контактів з імпортерами готового чоловічого одягу.

AGROTIKA
Телефон    25920 41088
Факс    25920 41688
Контактна особа      Michalis ORFANIDIS
E-mail    info.agrotika@gmail.com
URL        www.agrotika.eu
Адреса      61-63 Piraeus str., Athens
Галузь      Виробництво сільськогосподарського обладнання  
Грецька компанія зацікавлена у встановленні контактів з імпортерами сільськогосподарського обладнання  

LAMDA ELECTRONICS S.A.
Телефон    25410 78852
Факс    25410 78852
Контактна особа    Th. LIOTOPOULOS
E-mail    thliotop@LamdaElectronics.com
URL        www.LamdaElectronics.com
Адреса      4th Riga Fereou str., 67100 Xanti
Галузь      обладнання та устаткування для ліфтів, підйомні механізми    
Підприємство зацікавлене у встановленні контактів з українськими виробниками ліфтів та ліфтного устаткування з метою постачання запчастин, гідравлічних систем і механізмів.

KIKONES 
Телефон    25130 83737
Факс    25310 22399
Контактна особа    Leuteris TSAKIRIDIS
E-mail    domainekikones1@gmail.com , mtkikones@gmail.com
URL        www.kikones.gr
Адреса      5th km Komotini-N.Sidirochori, Komotini
Галузь      Виноробство
Компанія пропонує продукцію виноробства. Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами вин, торговими компаніями – постачальниками супермаркетів.

NEON ENERGY
Телефон    210 2837000
Факс    210 2838889
Контактна особа   Marios GKEKAS 
E-mail    verouxi@neonenergy.gr
URL        www.neonenergy.gr
Адреса      12th km Athinon-Lamias Motorway, Metamorfosi 14452
Галузь      Виробництво фотовольтажних систем  
Компанія зацікавлена у встановленні контактів з українськими торговими компаніями фотовольтажних систем.

ANATOLI Agricultural cooperative 
Телефон    28420 27540
Факс    28420 89573
Контактна особа  Antonis NITHAURIANAKIS 
E-mail    asoanatoli@gmail.com
Адреса      Іерапетра
Галузь      Вирощування та продаж овочів та фруктів
Агро кооператив об’єднує виробників сертифікованої агро продукції, яки зацікавлені в експорті свіжих овочів та фруктів в Україну.  

BADOO
Телефон    2310 514100
Факс    2310 536407
Контактна особа   Dina TSALOUKIDOU
E-mail    dina@fashionability.gr , badoo@the.forthnet.gr
URL        www.fashionability.gr
Адреса      225 Monastiriou, 54628 Thessaloniki
Галузь      Виробництво брендового жіночого одягу 
Грецька компанія шукає партнерів з продажу готового жіночого одягу під торговою маркою «Badoo».

N.Anastaselis-Kalkiopoulos & Bros “BUKETO BALLOONS”
Телефон    26910 61694
Факс    26910 61942
Контактна особа   Nikos Halkiopoulos
E-mail    nikos@balloon.gr , nikosballoon@gmail.com
URL        www.balloon.gr
Галузь      Представництво виробників повітряних кульок. Мережа магазинів з продажу повітряних кульок та продукції декорування.
Відкриття магазинів з продажу продукції декорування на умовах франчайзингу.

HOTOS S.A.
Телефон    2410 941815
Факс    2410 941549
Контактна особа   Ioannis HOTOS
E-mail    hotos@lar.forthnet.gr
URL        www.hotos.gr 
Адреса      10 Vlahava str., 40011 Falani – Larissa
Галузь      Виробництво сирів «Фета» и «Манурі»
Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами сирів, торговими компаніями – постачальниками супермаркетів.

TSIRILAS & Bros S.A.
Телефон    210 5906382
Факс    210 5906960
Контактна особа   Panayiotis SPATIOTIS 
E-mail    pspatiotis@yahoo.com
Адреса      37 Dodekanisou, Haidari
Галузь      Виробництво стрічок для декорування дарунків та букетів.  
Експорт в Україну, співробітництво з магазинами оформлення подарунків та букетів.

APOSTOLOS KOSTOULIAS
Телефон    2610 310000
Контактна особа   Apostolos KOSTOULIAS
E-mail    mkristan6@gmail.com
Галузь      Вирощування фруктів та овочів, виробництво оливкової олії
Приватний підприємець шукає імпортерів продуктів харчування (фруктів, овочів, оливкової олії)   

DeliCre LTD (Delicatessen Creations) 
Телефон    210 4925865
Контактна особа   Mike KORFAITIS, Managing Director
E-mail    mike@delicre.com , info@delicre.com
URL        www.delicre.com
Адреса      7b, Nik.Tountoulidi str., 18451 Nikaia
Галузь      Виробництво оливкової олії найвищої якості  
Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами оливкової олії, торговими компаніями – постачальниками супермаркетів делікатесної продукції, товарів преміум класу.

ORIGINAL WAFFLES M.L.Vending Services Lianopoulos-Mavridis O.E.
Телефон    210 3414384
Факс    210 3452880
Контактна особа   James D. Mavridis
E-mail    Jacob@Ath.Forthnet.gr
URL        www.facebook.com/originalwafflesgr
Адреса      O.T.35 Ergatikes Katoikies Mandra-Attikis 19600
Галузь      Виробництво та продаж оригінальних вафель та вафельних тортів 
Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами кондитерських виробів, торговими компаніями – постачальниками супермаркетів.

MARISTEL LADIES WEAR
Телефон    210 9706308
Факс    210 9753572
Контактна особа   Zoi KOUTSOMYLOU
E-mail    info@maristel.gr
URL        www.maristel.gr
Галузь      Виробництво брендового жіночого одягу 
Грецька компанія шукає партнерів з продажу готового жіночого одягу

ANALYTICAL INSTRUMENTS S.A.
Телефон    210 6748973
Факс    210 6748978
Контактна особа    Katerina VAMVACA
E-mail    kvamvaca@analytical.gr
URL        www.analytical.gr
Адреса      9 Tzavella, Halandri 15231
Галузь      Весь спектр науково-аналітичного обладнання, устаткування та витратних матеріалів для лабораторій
Зацікавлена у встановленні контактів з імпортерами лабораторного обладнання, торговими компаніями - постачальниками науково-аналітичного обладнання, устаткування та матеріалів для будь-якого аналізу, контролю, вимірювання тощо

G.TZERBINOU BROS S.A. “GREEN RIVER” 
Телефон    2610 672335
Факс    2610 672407
E-mail    info@greenriver.gr
URL        www.greenriver.gr
Адреса      Old National Road, Roitika, Patra
Галузь      Виробництво дерев’яних вікон та дверей 
Компанія зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами вікон та дверей, торговими компаніями – постачальниками будівельних супермаркетів.

MACHRO S.A.
Телефон    2610 647247
Факс    2610 647247
Контактна особа   Dionisis ANTONOPOULOS
E-mail    machro@machro.gr
URL        www.machro.gr
Адреса      Patra, Greece
Галузь      Виробництво фарб, лаків, будівельних сумішей, клеїв, інструментів для внутрішніх робіт
Компанія зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами будівельної хімії, торговими компаніями – постачальниками будівельних супермаркетів.

STEFOS BROS & CO L.P.
Телефон    26320 22077
Факс    26320 22077
Контактна особа    Georgios STEFOS
E-mail    botargostefou@gmail.com
URL        www.botargostefos.gr
Адреса      Mpousa Aitoliko 30400 Mesolonghi, Греція
Галузь      Виробництво морепродуктів. Аквакультура  
Компанія пропонує висушену рибну ікру (ботарга, botargo), солену, копчену, спресовану в брикети або розфасовану в склянки. Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами морепродуктів, торговими компаніями – постачальниками делікатесних супермаркетів.

Konstantinos SAITIS
Телефон    210 9430426
Контактна особа   Konstantinos SAITIS
E-mail    dinosai@vivodinet.gr , dinosai1966@gmail.com
URL        www.ellevoil.gr
Галузь      Виробництво оливкової олії екстра вірджін, оливок зелених, чорних, сорту Каламата    
Приватне підприємство зацікавлене у встановленні контактів з українськими імпортерами оливкової олії, оливок, торговими компаніями – постачальниками супермаркетів.

ALFA – Pastries Creations
Телефон    24610 42103
Факс    24610 33305
Контактна особа   Lukas Slezak
E-mail    l.slezak@alfapastry.com
URL        www.alfapastry.com
Адреса      st Km Kozani - Argilos, 50100
Галузь      Виробництво заморожених полуфабрикатів (піцца, пироги, хлібобулочні вироби) 
Підприємство зацікавлене у встановленні контактів з українськими імпортерами заморожених полу-фабрикатів, торговими компаніями – постачальниками продуктових супермаркетів.

NANIS OIL
Телефон    6970 366336 
Контактна особа      Kostas MONEGASKOS, Sales Director
E-mail   monegaskos@hotmail.com
Адреса      Thesprotia, Греція
Галузь      Виробництво оливкової олії 
Грецька компанія зацікавлена у встановленні контактів з імпортерами оливкової олії, українськими торговими компаніями – постачальниками супермаркетів.

MODAFIFT ABEE
Телефон    23410 72270
Факс    23410 72280
Контактна особа    Ilias LENTZOS
E-mail    iliaslentzos.modalift.gr@gmail.com , ilent@modalift.gr
URL        www.modalift.gr
Адреса      Industrial area Staurohoriou, Kilkis, Греція
Галузь      обладнання та устаткування для ліфтів, підйомні механізми    
Підприємство зацікавлене у встановленні контактів з українськими виробниками ліфтів та ліфтного устаткування з метою постачання запчастин, гідравлічних систем і механізмів.

NOVAMIX
Телефон    210 6893953
Факс    210 6894571
Контактна особа    Akis KAPASAKALIDIS
E-mail    i.kapas@novamix.gr
URL        www.novamix.gr
Адреса      Papanikoli 40, Chalandri 15232 Athens
Галузь      Виробництво будівельної хімії
Підприємство пропонує клеї, будівельні суміші, ізоляційні та епоксидні матеріали. Зацікавлена у встановленні контактів з українськими імпортерами будівельної хімії, торговими компаніями – постачальниками будівельних супермаркетів.


 

ФГУП «Комбинат «Электрохимприбор» входит в Государственную корпорацию по атомной энергии «РОСАТОМ» и является одним из ведущих многопрофильных предпри-ятий по созданию современной техники и промышленного оборудования для нужд нефте-газовой, электроэнергетической отрасли, а также медицинской техники, продукции для нужд геофизических организаций, нестандартных изделий и металлоконструкций.

Производственно-технологические возможности ФГУП "Комбинат Электрохимприбор"

Сварочное производство:
1. Полуавтоматическая сварка;
2. Ручная дуговая сварка плавящимся электродом;
3. Сварка в среде защитных газов (алюминий, нержавеющая сталь);
4. Лазерная сварка и др.
Оборудование и сварщики имеют сертификаты НАКС.

Термическое оборудование:
1. Печи для отпуска и закалки. Максимальные габариты рабочего пространства 2800*5600* 2000 мм и температурой до 1100°С;
2. Линия «светлой закалки» для обработки садки до 250 кг;
3. Различные ванны для закалки, в том числе масляная габаритами 5000*6000*5000 мм.

Пошивочный участок - изготовление швейной продукции из плотных тканей: брезент, прорезиненные ткани.

Лазерная резка:
1. Листовой материал 2500*1000, максимальная толщина до 4 мм;
2. Трубы диаметром до 60 мм, длина до 2700 мм - любые пространственные резы.

Прессовое оборудование:
1. Прессовое оборудование с усилиями от 0,5 до 6000 тонн.

Механическое оборудование:
Для выполнения работ в своем классе, предприятие имеет достаточно полный спектр металлообрабатывающего оборудования, за исключением таких групп станков как: рас-точные, строгальные, долбёжные, горизонтально-протяжные и зубообрабатывающие. Зна-чительная часть оборудования имеет ЧПУ.
Наиболее крупные станки:
1. Карусельный станок, с планшайбой Ø=5000мм;
2. Универсальные токарные станки с диаметром шпинделя 1000мм.

Гальванический цех. Нанесение покрытий:
1. На сталь;
2. Медь и медные сплавы;
3. Алюминий и алюминиевые деформируемые сплавы;
4. Литейные алюминиевые сплавы.

Заготовительное производство:
1. Машина термической резки OMNICUT (MESSER) оснащенная устройством для снятия фасок; стола 3000*6000 мм, толщины до 300 мм;
2. Гильотины;
3. Ленточные пилы;
4. Листоправильная машина.

Электротехническое производство:
1. элегазовое высоковольтное оборудование;
2. измерительные трансформаторы тока класса 0,2S;
3. печатные двухсторонние платы класса 3 и 4;
4. компаундные работы (заливка, герметизация);
5. намотка крупногабаритных и малогабаритных трансформаторов;
6. климатические и механические испытания высоковольтной аппаратуры.

Литейный цех:
1. Литье по выплавляемым моделям до 50 кг - сталь (стали 20 – 45), алюминий и его сплавы;
2. Литье в землю – чугуны до 50 кг.
3. Литье в твердые формы – жаропрочные стали, чугуны, алюминиевые сплавы, медь, бронза;
4. Машина литья под давлением

Лаборатория качества:
В лаборатории производятся:
1. все виды механических испытаний металлов, сплавов, полуфабрикатов;
2. определение металлографических испытаний металлов, сплавов (величина зерна, неметаллические включения, макро-микроструктура и т.д.);
3. спектральный и химический анализ металлов и сплавов, подтверждение марки;
4. ультразвуковой контроль дефектов металлов, сплавов, полуфабрикатов;
5. неразрушающий контроль с помощью портативных приборов твердости, марки ма-териала, толщины покрытий;
6. цветная дефектоскопия поверхностных дефектов;
7. химический анализ электролитов;
8. проведение научно-исследовательских и опытных работ.

Испытательный центр:
Испытательный центр (ИЦ) имеет аттестат аккредитации №РОСС RU.0001.22АЯ36.
Для сертификации продукции ИЦ готов провести испытания:
1. на воздействие механических и климатических факторов;
2. на измерение электрических параметров;
3. на герметичность (газом до 3000кгс/см, жидкостью до 4000 кгс/см)
4. на определение шумовых характеристик;
5. на безопасность бытовых приборов
6. на работоспособность.

ИЦ производит исследования состава и свойств материалов:
1. методом радиографического неразрушающего контроля;
2. методом механических испытаний;
3. методом металлографического контроля;
4. методом спектрального анализа;
5. методом масспектрометрического анализа индуктивно связанного с плазмой;
6. методом рентгеноспектрального микроанализа;
7. методом газохроматического анализа.

Логистика:
1. Предприятие имеет большие площади под складируемые материалы (укрытые и не укрытые;
2. Собственная ветка ж/д путей с необходимым оборудованием для проведения погру-зочных работ (до 100 тонн);

Мы заинтересованы в налаживании продуктивного взаимовыгодного сотрудничества с Вашим предприятием.

Наши контакты:
624200, Россия, г. Лесной, Свердловской обл., Коммунистический пр., 6а.
Тел./факс: +7 (34342) 2-65-05, +7 (34342) 3-04-48
E-mail: market@ehp-atom.ru


Пропозиції німецьких фірм щодо пошуку партнерів в Україні

  1. Фірма «T.Trading GmbH» (Hittfelder Kirchweg 21, 21220 Maschen, Germany, tel. +49 4105 586 64 16, fax +49 4105 586 64 29, k.hock@t-trading.de, www.t-trading.de, контактна особа – Katrin Hock), що займається імпортом керамічної плитки шукає виробників в Україні.
  2. Компанія «Wittenstein cyber motor GmbH» (Walter-Wittenstein-Str. 1, 97999 Igersheim, Germany, tel. +49 7931 493 10 366, fax +49 7931 493 10 905, mob. +49 151 4260 4722, dieter.bauch-panetzky@wittenstein.de, www.wittenstein-cyber-motor.de, контактна особа – Dieter Bauch-Panetzky) шукає постачальників частин до електромоторів. Планується закупити партію прототипних частин трьох видів із подальшим підписанням контрактну з терміном поставки 18 місяців на закупівлю по 50 частин кожного зразка. Компанія зазначає також, що при цьому існує потреба у модифікації кожної з трьох частин згідно креслень, які вона (компанія) надає окремо.
  3. Фірма «Desidor GmbH» (Dieterichsstr. 29, 30159 Hannover, Germany, tel. +49 511 35 77 200, fax +49 511 35 77 2025, mobil +49 151 2531 5555, www.desidor.com, skype uwepeter051254, контактна особа – Uwe P. Schmidt), що займається виробництвом технічних ізоляційних матеріалів нового типу, шукає партнерів для збуту своєї продукції в Україні.

1. Фірма «Sunny Industrial System GmbH»
(Grafenberger Allee 277, 40237 Duesseldorf, Germany, tel. +49 211 6999 07 68, fax +49 211 6999 07 66, www.sunny-gmbh.de, info@sunny-gmbh.de, контактна особа – Klemens Korn) шукає постачальників з України ізопренного каучуку (метилбутадін).

2. Фірма «Food Supply GmbH» (Gartenstr. 3, 27449 Kutenholz, Germany, tel. +49 4141 79 61 50, fax. +49 4762 31 73 00, www.food-supply.de, info@food-supply.de, контактна особа – Anika Schomaker) шукає виробників та експортерів зерна пшениці.

3. Фірма «Fischer + Jistel Lichtwerbung GmbH» (Leuchauer Str. 30-32, 95326 Kulmbach, Deutschland, tel. +49 9221 90 33 14, +49 173 39 49 106, fax. +49 9221 90 33 30, www.fischerujistel.de, mueller@fischerujistel.de, контактна особа – Frank Müller) шукає виробників полістиролу в Україні.


 

Коммерческие предложения ООО “КБ Метиз”

ООО «КБ Метиз» - динамично развивающееся предприятие, одним из приоритетных направлений которого является производство метизной продукции для автомобильной промышленности, а также нестандартных крепежных компонентов как по чертежам заказчика, так и по «образцу изделия» для различных сфер применения - от высокотехнологичных промышленных установок до простых бытовых приборов, с гибкой ценовой политикой, короткими сроками освоения новых изделий.

На протяжении всего этапа развития компании ООО «КБ  Метиз» идет расширение номенклатуры крепежных изделий по стандартам (ГОСТ, ОСТ, DIN и т.д.), осваиваются специальные изделия по техническим заданиям и чертежам заказчиков. В данный момент список потребителей нашей продукции составляет 17 крупных производственных предприятий (ХК «АвтоКрАЗ», ОАО «Нефтекамский Автозавод», ОАО «Канашский Автоагрегатный завод», ОАО «Элтра», ООО «Прамо-Электро», ОАО «Освар», ЗАО «Автоэлектропуск», ОАО «Контактор», ЗАО «Егорьевская Сельхозтехника», ОАО «МордовАгроМаш», ООО «Балашовский машиностроительный завод», ОАО Механический завод «Калачинский», ЗАО РМЗ «Волоконовский», ОАО РМЗ «Прохладненский», ЗАО «Мегаполис», ОАО «Светлоградагромаш», ООО «Металлдизайн») и др.

В настоящее время ООО «КБ Метиз» производит метрический и самонарезающий крепеж по стандартам ГОСТ, DIN и специальным чертежам.

ООО «КБ Метиз» предлагает рассмотреть возможность поставок в адрес Вашего предприятия гаек накидных для фитингов РВД: М16х1,5; М20х1,5, также готовы поставлять любые крепежные изделия М3 – М18. 

Номенклатура

Цена за изделие с НДС

Номенклатура

Цена за изделие с НДС

Гайка накидная без резьбы   М16х1,5 размер под ключ - 19

4,30 руб.

Гайка накидная без резьбы  М20х1,5 размер под ключ - 24

3,19 руб.

Гайка накидная с резьбой   М16х1,5 размер под ключ - 19

4,90 руб.

Гайка накидная с резьбой  М20х1,5 размер под ключ - 24

5,37 руб.

ООО «КБ Метиз» имеет техническую возможность расширить выше перечисленную номенклатуру гаек накидных для фитингов РВД под Ваши  изделия.  

В случае Вашей заинтересованности просим направить письмо с указанием даты начала поставки продукции, уточненную ежемесячную и годовую потребность в изделиях и банковские реквизиты для заключения договора поставки.

 9150, тугая по ГОСТ 4608, резьбовыдавливающая по спец. чертежам:

- диаметр резьбы от М1,6 до М16;
- степень точности резьбы – 6е, 6g, 6h, 8g, 8h;
- класс прочности от 3.6 до 10.9;
- форма головки - потайная, полукруглая, шестигранная, фланцевая и др.;
- тип шлица для передачи крутящего момента - прорезной, крестообразный по ГОСТ 10753 (Z и H) , комбинированный, TORX;
- вид покрытия – цинковое с хроматированием;

Гайки:

- тип резьбы - метрическая по ГОСТ 9150;
- диаметр резьбы от М3до М16;
- степень точности резьбы – 6Н, 7Н;
- класс прочности от 04 до 8;
- по конструкции: шестигранные, шестигранные самоконтрящиеся;
- вид покрытия – цинковое с хроматированием.

Самонарезающие винты:

- самонарезающая однозаходная, многозаходная по ГОСТ, стандартам DIN и спец. чертежам;
- диаметр резьбы от 2 до 6 мм;
- вид термообработки: нитроцементация или объёмная закалка;
- форма головки - потайная, полукруглая, шестигранная, фланцевая и др.;
- тип шлица для передачи крутящего момента - прорезной, крестообразный по ГОСТ 10753 (Z и H) , комбинированный, TORX.

В случае Вашей заинтересованности просим направить в наш адрес номенклатуру крепежных изделий с указанием месячных объемов потребления и реквизиты для заключения договора поставки. 

КБ Метиз, Общество с ограниченной ответственностью
603138, Нижний Новгород, Сормовский район, ул. Комсомольская, д. 44, оф. 33
Телефон: (831) 274-57-64
Факс: (831) 274-57-64
E-mail: wkorobov@kb-metiz.ru
Должность руководителя: Генеральный директор
ФИО руководителя: Коробов Вячеслав Александрович
Вид деятельности, ОКВЭД: 28 Производство готовых металлических изделий


 

Деловые предложения венгерских фирм

Предприятие пищевой промышленности ищет деловых партнеров для экспортной реализации изделий из мяса птицы и кролей.

Адрес: „OLIVIA Élelmiszerfeldolgozó Kft.”, 6050 Lajosmizse, Mizse u. 94. Magyarország, tel.: +36-76/556-642, fax: +36-76/556-635, e-mail. klara.varkonyi@olivia.hu ,olivia@olivia.hu

Мanager assistant: VÁRKONYI Klára

 

Коммандитное общество с целью реализации одежды новой и «секонд-хэнд» установит деловые отношения с импортерами и компаниями по оптовой торговле.

Адрес: „HerKov-Tex Bt.” 9400, Sopron, Baross u. 24/A. Magyarország, tel./fax: +36-99/336-376, mobil: +36-70/627-68-50, e-mail: info@herkov.hu , www.herkov.hu

Контактное лицо: КИНЧЕ Юдит (Kincse Judit)

 

Компания реализует металлические/стальные комплектующие стеллажных систем (УКТ ВЭД 9403 2080).

Адрес: „MEGAHOLZ Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.”, 1104 Budapest, Maglódi út 55. Magyarország, tel.: +36-1/492-17-14, mobil: +36-20/244-35-09, fax: +36-1/264-22-68,  e-mail: hegedus.kalman@megaholz.hu

International Project Manager: HEGED?S Kálmán

 

Компания по импортированию и реализации оборудования для использования солнечной энергии (коллекторы, системы хранения теплой воды, запасные части и т.д.) заинтересована в расширении рынка сбыта.

Адрес: „KARDOS Labor Kft., 1172 Budapest, Rétifarkas u. 5. Magyarország, tel.: +36-1/402-04-78, mobil: +36-70/311-46-44, fax: +36-1/402-17-38, e-mail: info@kardoslabor.hu , www.kardoslabor.hu

Export-import manager: KARDOS Norbert

 

Компания по оптовой и розничной реализации технических средств обеспечения безопасности заинтересована в расширения рынка сбыта. Дополнительная информация на веб-сайте.

Адрес: “ASM Security Kft.”, 5000 Szolnok, HRSZ.: 0149/58, Magyarország, tel.: +36-56/510-740, fax: +36-56/510-741, e-mail: -info@asm-security.hu , http://www.asm-security.hu

Компания реализует продукты программного обеспечения для управления бизнес-процессами, автоматизации документооборота („ERP”, Ariadne Reporting и т.д.). Дополнительная информация на английском языке размещена на веб-сайтах.

Адрес: „Contact Plus Consulting Kft.”, 1141 Budapest, Jeszenák János u. 59. Magyarország, tel./fax: +36-1/223-3143, 363-34-51, mobil: +36-70/935-77-53, e-mail: etanos@contactplus.hu , akarpati@contactplus.hu , www.contactplus.hu , http://www.ariadnereporting.com/ Менеждер по маркетингу: ТАНОШ Эрика (Tanos Erika) Исполнительный директор: КАРПАТИ Аттила (Kárpáti Attila )

Компания по приемлемым ценам поставит новое и восстановленное автомоечное и –чистящее оборудование испанского и немецкого производства.

Адрес: „KARENOWA Kft.”, 2000 Szentendre, K?zúzó köz 4. Magyarország, tel.: +36-26/500-336, mobil: +36-20/944-91-96, fax: +36-26/303-623, e-mail: szabo.zsuzsa@karenowa.hu , http://www.karenowa.hu

Делопроизводитель: СЕЧКОНЕ Сабо Жужа ( Szecskóné Szabó Zsuzsa)

 Коммандитное общество реализует запасные части к автомобилям марки «Алеко», «Лада», «Москвич», «Таврия».

Адрес: „ÁZSIÓ 2001 Bt.”, tel.: +36-30/954-85-94

Контактное лицо: СТРИЖ Арпад (Sztrizs Árpád)  

Закупка:

 Уполномоченный представитель ООО «ПАЦИФИК» (PACIFIC Kft.) с целью закупки рапса в количестве 10000 тонн, установит деловые отношения с зернотрейдерами.

Адрес: 4440 Tiszavasvári, Kinizsi út 30., Magyarország, tel.: +36-30/228-28-42, +36-20/936-77-97, e-mail: benyeizsoka@freemail.hu

Контактное лицо: БЕНЕИ Жока (Bényei Zsóka)

Компания по обработке деталей из алюминия и меди закупит сырье и полуфабрикаты, установит деловые отношения с производителями:

- алюминиевых сплавов литых под давлением (aluminium die casting);

- экструдированных профилей из алюминиевых сплавов (aluminium extruded profiles);

- экструдированных профилей из меди и медных сплавов;

- меди и медных сплавов литых под давлением.

Адрес: „VIDEOTON Holding ZRt.”, 8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100. Magyarország, tel.: +36-22/533-297, mobil: +36-20/937-62-55, fax: +36-22/533-409, e-mail: Lobmann.Gabor@videoton.hu , www.videoton.hu

Project Manager: LÖBMANN Gábor


 

Производство водяных блоков  системы «SANSYSTEM»

1. Техническое описание продукта:

Кабины системы «SANSYSTEM» состоят из индивидуально изготовленных частей полиестера сэндвичной конструкции толщиной примерно 25 мм, укрепленный стекловолокном. В собранном виде части образуют готовый элемент пространства, и которые дают возможность на оборудование ванных, душевых и туалета.

Внутренняя поверхность кабин системы  «SANSYSTEM» - специально для подобного использования разработанная, шелковистая или блестящая, внутриокрашенная искусственная канифоль (Gelkoat), имеющая толщину 0,4- 0,8 мм.

Пространственные элементы системы «SANSYSTEM» состоят из цельной (не раздельной) нижней части, снабженной боковыми стенами на  высоте 60-ти см- ов от уровня пола (за исключением дверного отверстия), на которую устанавливаются боковые и потолочные элементы.

Некоторые части в переоборудованных краях соединяются винтами.

Характерные показатели, присущие стекловолокнистому полиестеру сендвичной конструкции:

Термостойкость                                от –40 С до 130 С

Сгибательная прочность                 DIN 53452      160N/mm

Е- фактор сгибаемости                    DIN 53457      9000 N/mm

Разрывная прочность                      DIN 53455      90 N/mm

Содержание стекловолокна                        пр: 30 % веса

- Согласно правилам пожарной безопасности ÖNORM 3800 ,1 или В2, cоответствует описанному в DIN 4102. На местах, относящихся к повышенным требованиям пожарной охраны, как перегородочные коридорные стены, кирпич, проводки, нужные показатели можно получить в ходе установки.

Элемент дна:

- Дно выполнено по типу бассейна, первое разделение находится на высоте 60-и см.

  Согласно функциям имеет цельную конструкцию.

- Во избежание неприятного барабанного эффекта (шума), дно содержит     звукоизоляционный слой.

- Строительный уровень устанавливается  с помощью встроенных  в донную конструкцию оцинкованных подвижных ножек. Устранение шума достигается с помощью пенообразующего материала, который помещают между донной конструкцией и зданием.

- Поверхность дна на уровне пола имеет нескользящую поверхность.

- В конструкции предусмотрен водяной сток, как для душевой кабины, так и сток пола (при потребности).

- Для предметов оборудования, как напр: фиксирование туалетной раковины (унитаза), в конструкции встроенны соответствующие укрепители.

Боковой и потолочный элемент:

- Боковые элементы  одновременно и потолочные, их размеры во всех случаях таковы, чтобы в ходе последующих установок их можно было пронести в обычные дверные проёмы.

- Конструкция содержит звуко- и термоизодяционную пену, укрепители дополнительно вводятся на наружные поверхности конструкции.

- Некоторые типы боковых элементов содержат так- же умывальные пульты (умывальники)

- На верху собранной кабины можно двигаться в случае возможных механических, ремонтных работ.

ООО «Айболит 2000» компания с многолетним стажем по производству медицинской мебели, один из лидеров среди производителей и поставщиков на российском рынке. На сегодняшний день- имея 20-летний опыт в производстве и реализации слоен продукции, компания готова выполнить любой государственный или частный заказ на производство и поставку следующего оборудования: медицинские кушетки и кровати, столы (массажный, инструментальный, предметный, палатный), кровати и столы пеленальные для новорожденною, шкафы (металлические, медицинские, вытяжные), мойки лабораторные. Качество продукции обеспечено сертифицированной системой менеджмента качества, соответствующей требованиям международного стандарта ISO °001:2000. Кроме того, компания готова рассмотреть предложения поставщиков расходных и комплектующих материалов.

Координаты ООО «Айболит 2000»: 603146, г. Нижний Новгород, ул. Кузнечихинская, д.68, тел.: (831) 417-89-98, 468-06-73, 468-86-60, факс: (831) 417-89-99, info@aybolit2000.ru, www.aybolit2000.ru Директор: Ильин Вячеслав Абрамович.


ОАО "Лорри" занимается грузоперевозками с 1929 года.

С 1994 года действительный член Ассоциации международных автомобильных перевозчиков. Национальная общественная премия транспортной отрасли России, номинация "Лидер международных автомобильных перевозок", лауреат номинации "Лучшая транспортно-экспедиторская компания в логистических цепях" Рейтинга КИА-Центра, участник "ТОП-25 логистических операторов России, АСМАП - "Перевозчик года. 2008" в УрФО. Полнокомплектные, сборные, негабаритные, тяжеловесные, опасные грузы; экспедирование; консолидация в Европе; полный пакет страхования; слежение за местонахождением; сопровождение и охрана; таможенное оформление; хранение и переработка. География перевозок - Европа, Скандинавия, страны Бенилюкса, Балканские страны, страны Азии, Закавказье, Россия.

Собственный парк автопоездов - более 230 единиц (Volvo, тент, 2006-2008 годов выпуска), самый большой за пределами московского региона. В компании создано несколько автоколонн по направлениям перевозок. На сегодняшний день клиентская база Компании представлена, в основном, прямыми грузоотправителями. Среди которых ведущие экспортеры Уральского региона - ВСМПО, Уралэлектромедь, Превоуральский новотрубный завод, Уральский электрохимический комбинат, Каменск-Уральский металлургический завод. Компания участвует в организации доставки грузов международных компаний - Метро, ИКЕА, АШАН, а также федеральных брендов - концерна Калина, компании М.Видео. Компания как контрактный перевозчик участвует в реализации инвестиционных проектов многих промышленных предприятий региона, организуя и осуществляя доставку из Европы технологического оборудования, а иногда и целых заводов.

620039, Россия, г. Екатеринбург, ул. XXII Партсъезда, 2
Телефон +7 (343) 338-76-83, 217-81-99 Факс + 7 (343) 217-97-97 e-mail: info@lorry-ural.ru www.lorry-ural.ru

Генеральный директор Ступак Юрий Дмитриевич
Контактное лицо: Трахтенберг Александр Соломонович, директор по стратегическому развитию, тел. +7 (343) 217-81-44


Коммерческое предложение компании «BOSCH системы безопасности ГмбХ»

Компания БОШ предлагает свои услуги для предоставления комплексных систем безопасности (системы пожарной сигнализации, системы охранной сигнализации, видеонаблюдение, контроль доступа и др.), включая услуги по планированию, проектированию и консультации, установку и ввод в эксплуатацию оборудования, а также обучение обслуживающего персонала для украинских строительных и промышленных проектов.

Данная компания давно представлена на украинском рынке, уже оборудовала ряд конкретных проектов (например супермаркеты «МЕТРО») и имеет все необходимые для украинского рынка сертификаты. В настоящее время компания планирует расширить сферу своей деятельности на украинском рынке.

Bosch Sicherheitssysteme GmbH
Export Security Systems (ST-BT/SAL2-Lz)
Postfach 100255 (=PO Box)
04002 Leipzig
GERMANY
www.bosch-sicherheitssysteme.de
Tel.: +49 341 5202-165
Fax: +49 341 5202-235
e-mail: bernhard.husock@de.bosch.com
Контактная особа: отдел ВЭС КТПП
С.А.Ладогубец, т/ф: +38 044 482-04-34,(-35)
e-mail: sa@kiev-chamber.org.ua, sjs@kiev-chamber.org.ua


Запити французької сторони щодо придбання в українських виробників-експортерів
нижче зазначених видів продукції

  (лютий 2011 року)

Цемент
Trade Link Services
4, impasse des Renardières – 78480
Verneuil sur Seine, France.
Телефон: ( 331) 39 65 89 63
mobile : ( 33) 614 58 44 21
E -mail : osladen@club-internet.fr
Контактна особа: Olivier Sladen


Continental Import-export
E-mail : continental.import-exp@wanadoo.fr
Контактна особа: A. SPINELLI


PL Vernet
E-mail : PLVERNET@aol.com
Контактна особа: PL Vernet


Antoine ROCHE
Телефон: (330) 4 92 98 13 14
Факс: (330) 4 92 98 11 63
Е-mail : cap.africa@wanadoo.fr
Контактна особа: Antoine ROCHE


MULTI-NEGOCES (sarl)
67 rue de la Morellerie 49000 Angers-France
Телефон: (33)6 64 88 99 59
Факс: (33) 2 41 74 92 73
Е-mail : kva49@hotmail.fr
Контактна особа: Vincent AMEGNINOU


Металургійна продукція

TEC INTERNATIONAL EXPORT
123, boulevard Murat
75016 Paris
Телефон: (330) 1 47 43 12 08
Факс : (330) 1 47 43 03 64
mobile: (33) 6 17 53 91 74
Е-mail : tlanzenberg@tecintex.com
Контактна особа: Thomas LANZENBERG


Сталь

Société SDR
ZI du chevreuil
60190 Ressons sur Matz
Телефон: (333) 44 77 18 23
Моб. (336) 78 78 82 56
Контактна особа : P.

SIMACO
ARCADES DES CHAMP ELYSEES
76 av. des Champs Elysées
75008 Paris
Телефон: (331) 45 61 09 14
Факс : (331) 45 61 09 96
Е-mail : E-info@simaco-france.com
Контактна особа : Grizaine RABULI


Ланцюги для морських суднів

СHAUBEYRE
Адреса: Route del a Guéroulde – BP 24
27160 BRETEUIL SUR ITON
Телефон: (332) 32 29 81 90
Факс : (332) 32 29 92 34
Е-mail : chaubeyre@chaubeye.com
Контактна особа : Pascal RENAULT


Засіб (цементуючий) для спаювання швів при виготовленні телекомунікаційного обладнання для морських суден

Société BMTI
Телефон: (334) 94 87 07 77
Факс : (334) 94 94 05 71
Е-mail : contact@bmti.fr
http://www.bmti.fr
Контактна особа: Michel PETITJEAN


Металургійна продукція, обладнання для виготовлення гідротурбін, транспортні компанії для перевезення крупно габаритних вантажів

ALSTOM Power Hydro
8é, Avenue Léon Blum-BP45, 38041 Grenoble Cedx 9
Телефон: (330)4 76 39 30 83
Факс : (330)4 76 39 33 80
Е-mail : marc.disaro@power.alstom.com
Контактна особа: Marc Disaro


Пошук партнера з вироблення пресів, термопластичного обладнання для поєднання пластів каучуку

HUTCHINSON FIT PROFILE
Телефон: (33 4) 76 35 79 00
Факс : (33 4) 76 35 79 09
Е-mail : nihat.berctas@hutchinson.fr
Контактна особа: Nihat BERKAT
http://www.hutchinson.fr/fr/activites/activite.asp?id_acti=10


Меблі кухонні, крісла, канапки

Jean-Lic BONTEMPS
Телефон: (336) 88 70 68 41
Факс: (335) 55 35 03 61
E-mail: btp.re@wanadoo.fr hypercuisines.limoges@wanadoo.fr


Ліс

FRENCH TIMBER
6, rue François 1er
75008 Paris
Телефон: (33 6) 30 47 90 59
E-mail : pasalla2000@yahoo.fr
Контактна особа: Alla Pashkovets


Ліс для виготовлення стільців

GERS EQUIPEMENT CENTRE ECONOMIQUE DE MIRANDE
32300 MIRANDE - FRANCE
Телефон: (33 5) 62 66 89 21
Факс: (33 5) 62 66 89 99
E-mail : c.piou@gers-equipement.fr
Контактна особа: Christèle PIOU


Паркет

Tierry SPITZ
Телефон: (336) 60 93 49 73
E-mail : SPITZ.THIERRY@wanadoo.fr


Деревина хвойних порід

P. SAGET
E-mail : p.saget@sinbpla.fr
www.sinbpla.fr


Деревина для опалення

SINGA VISION
ZA Tréhuinec 56890 Plescop
Телефон: (332) 97 40 52 23
Факс: (332) 02 99 32 18 01
E-mail : plburidant@singa-vision.com
Контактна особа: Pierre-Louis BURIDANT
www.singa-vision.com


Виготовлення комплектів для гри у шахи

Jean-Claude BERNIER
E-mail : jeanclode@wanadoo.fr
Контактна особа: Jean-Claude BERNIER


Каміни та пересувні будиночки

Daniel BRUNETAUD
10 rue Mesnil 75116 Paris
Телефон: (331) 56 26 57 50
Факс: (33 3) 22 60 71 14
Mob. : (336) 13 92 21 49
Контактна особа: Daniel BRUNETAUD


Олія рослинна

Muraro associates-International Consulting
8, Avenue Galliéni
33500 LIBOURNE France
Телефон: (335) 57 25 07 65
Факс: (335) 57 51 41 45
E-mail : muraroassoclates@yahoo.fr
Контактна особа: Armando MURARO


Горіхи

Patrick MICHEA
E-mail : jpmichea.cernoix@laposte.net
Контактна особа: Patrick MICHEA


Сухе молоко

Mr Guenou
E-mail : guenou.mehdi@gmail.com
Контактна особа: M. Guenou


Питна вода (балони 200-500 літрів)

Jacky CHANAL
Ets CHANAL-HUGON
01100 Bellignat France
Телефон: (334) 74 77 25 40
Mob.: (336) 87 77 45 13
E-mail : info@chanalhugon.com
Контактна особа: Jacky Chanal


Зерно, мука (вівсяна, кукурудзяна)

DAILYCER
Адреса: 80500 Faverolles
Телефон: (33 3) 22 78 68 62
Факс: (333) 22 78 95 25
E-mail : C.Andre@Dailycer-fr.com
Контактна особа: Céline ANDRE


Пошиття жіночого одягу

Vendome Création
61, rue La Boétie
75008 PARIS
Телефон: (331) 42 89 42 87
Mob.: (336) 78 522 557
E-mail : vendome-creation@wanadoo.fr
Контактна особа: Rahma


Трикотаж

M.Santelli
Телефон: (336) 25 36 41 49
Факс: (334) 93 97 05 26
E-mail : nvagocom@yahoo.fr
Контактна особа: Vorobey Nataliya


Виготовлення кишенькових записників

Roland Farret
66 place Richelme 13100 Aix-en-Pce.
FRANCE
E-mail : rolandfarret@netcourrier.com
Контактна особа: Roland Farret


Друк рекламних виробів

PRESTICOM
5 rue des boutons d'or
67 290 Wimmenau
Телефон: (336) 74 230 515
E-mail : lg_presticom@yahoo.fr
direction@presticom.fr
www.presticom.fr
Контактна особа: Laurent Gross


 

ПРОПОЗИЦІЇ НІМЕЦЬКИХ ФІРМ
щодо закупівлі продукції українських підприємств,
встановлення коопераційних зв‘язків та співробітництва

Компанія в особі п. Джафарі (нім. Jafari) шукає експортерів сталі. Потреба 300 тонн/рік.
67659-kaiserslautern
E-Mail: jef99210@yahoo.de

Компанія „FLT-Metall GmbH” зацікавлена у встановлені коопераційних зв’язків з виробниками листової сталі.
Grafenberger Allee 128 a
Düsseldorf
E-Mail: j.dlugolecki@flt-metall.de
Контактна особа: п. Длуголекі (нім. Dlugolecki)

Компанія в особі п. Егона Шверманна (нім.Egon Schwermann) шукає експортерів лісоматеріалів.
Bahnhofstr 42
59519 Möhnesee
Тел.: 02924/7509
E-Mail: egonschwermann@aol.com

Компанія „Julius Fröbus GmbH” зацікавлена у налагодженні зв’язків з українськими друкарськими підприємствами.
Moltkestraße 123-131
50674 Köln
Тел.: + 49 0221 57401 22
Факс: + 49 0221 57401 53
E-Mail: nadine.reigl@froebus.de
Контактна особа: п. Надіне Райгл (нім. Nadine Reigl)

Компанія „Projektentwicklung” шукає експортерів цементу. Потреба 10000 тонн.
Rothenburger Str. 4,
91781 Weissenburger
Тел.: 09141/976409
Контактна особа: п. Пауль Бьозель (Herr Paul Bösel)

Компанія „Owc GmbH“ має намір налагодити коопераційні зв’язки з експортерами цементу з Кривого Рогу.
Genthiner Straße 48
0785 Berlin
Тел.: 0174-9499171
E-Mail: christian.schmidt@owc.cms-ag.de
Контактна особа: Хрістіан Шмідт (нім.Christian Schmidt)

Компанія в особі п. Гельмута Джерке (нім. Helmut Jerke) шукає експортерів рослинної олії. Потреба 500 тонн/рік .
Auenweg 16
09669 Frankenberg
Тел.: 037206 / 711 37
E-Mail: mailto:HJerke@t-online.de

Компанія „Baufinanz Bayern Vermittlung GmbH” шукає експортерів соломи. Потреба 500 вантажних автомобілів.
82477 Mittenwald
Тел.: 008823-9388-0
Телефакс: 08823-9388-15
Internet: www.Baufinamz-Bayern.de
Контактна особа: Франц Райх (нім. Baufinanz-Bayern.de)

Компанія в особі п. Хайнца Шмалера (нім. Heinz Schmaler) шукає експортерів рапсової олії. Потреба 1000 тонн/місяць.
Peenestrasse 12,
12524 Berlin
Teл. : + 49 30 6735061
Факс : + 49 30 67897213
Mobil: + 49 171 4095030
E-Mail: heinz.schmaler@gmx.de

Компанія в особі п. Расіма Байберса (нім. Rasim Baybars) шукає експортерів добрив (UREA 46).
E-Mail: rb@baybars.de
Mobil: + 49 0160 / 91 71 22 26
Факс: + 49 0331 / 290 96 50

Компанія в особі п. Боунаб (нім. Bounab) шукає виробників цементу.
Dornholzhäuser str 36
61350 Bad Homburg
Тел.: 06172 596270 / 01738209956
E-Mail: bounab_2004@yahoo.de

Компанія в особі п. Норберта Вурцеля (нім. Norbert Wurzel) має намір налагодити коопераційні зв’язки з постачальниками заморожених продуктів (фрукти, овочі, гриби тощо).
Kirschallee 53 - OT Choren
04720 Choren
Тел.: 034325-50128
Е-Мail: n.wurzel@frenzel-tk.de

Компанія в особі п. Даніеля Козловського (нім. Daniel Kozlowski) шукає експортерів портландцементу.
Hollaendischestr.88
Teл.: 495619877815
E-Mail: dk.intltrade@yahoo.com

Компанія "FLT-Metall HmbH” шукає виробників електротехнічної листової сталі.
Grafenberger Allee 128 a
Düsseldorf
E-Mail: j.dlugolecki@flt-metall.de
Контактна особа: Длуголекі (нім. Dlugolecki)

Компанія „JOSEF P. HILGENBERG GMBH” шукає виробників сухого молочного порошку. Потреба 100 тон, жирність 1 %.
E-Mail: J.P.Hilgenberg@T-Online.de
Контактна особа: Вернера Фрьолінгсдорфа (нім. Werner Fröhlingsdorf ).

Компанія „Operta-BBM GmbH” шукає коопераційні зв’язки з судноплавними компаніями для перевезення вантажів.
Dieter aus dem Siepenplatz 1
45468 Mülheim an der Ruhr
E-Mail: michael.eisenmenger@operta-bbm.de
Контактна особа: п. Міхаель Айзенменгер (нім. Michael Eisenmenger)

Компанія „Aldana.ltd” шукає виробників сечовини.
68161 Mannheim
Teл.: 01719276371
E-Mail: aldana.ltd@gmx.net

Компанія „Leo-Impact Consulting GmbH ” має намір налагодити коопераційні зв’язки з виробниками подушок, матраців, тощо.
10789 Berlin
E-Mail: mail@leo-impact-consulting.de
Internet: www.leo-impact-consulting.de
Teл.: + 49 (0) 30-25-49-31-61
Факс: + 49 (0) 30-25-49-32-99
Контактна особа: п. Гордана Раджік (нім. Gordana Rajic)

Компанія в особі п. Георга Гертнера (нім.Georg Gärtner) шукає контакти з виробниками бронетранспортерів БТР 70, БТР 80.
E-Mail: geramo@web.de

Компанія „LMO GmbH” має намір налагодити коопераційні зв’язки з виробниками рапсової олії, біодизелю.
Mühlgraben 16
99094 Erfurt
Тел.: 0361-6018851
E-Mail: info@vordachabwerk.de
Контактна особа: п. Франк Тріллен (нім.Frank Trillen)

Компанія „PALME-Duschabtrennungen Gesellschaft m.b.H” шукає виробників душових кабінок, парилок.
Mitterfeldstraße 1
94152 Neuhaus/Inn
E-Mail: einkauf@palme-dusch.com
Teл.: (0049) 8503 / 92 03 20
Факс: (0043) 8503 / 92 03 21
Контактна особа: п. Карл Едер (нім Karl Eder)

Компанія в особі п. Єгона Шверманна (нім. Egon Schwermann) шукає постачальників деревини-кругляка з дубу.
Bahnhofstr.42
59519 Möhnesee
Teл.: 004929247509 (0292477509)
Email: egonschwermann@t-online.de
Email : rong@stlueke.de

Компанія „Ahwaz Steel Comm.& Tech.Service GmbH” має намір налагодити коопераційні зв’язки з виробниками феросплавів.
Tersteegenstr. 10,
40474 Düsseldorf
Internet: www.ascotec.com
Контактна особа: п Біате Зоппа (нім. Beate Soppa)


КОММЕРЧЕСКИЙ ЗАПРОС
Руководство румынской фирмы заинтересовано приобрести на Украине или в странах СНГ следующий товар:
Гидрат окиси алюминия
Аl2ОЗ - мин. 64,5%
SiO2 - макс. 0,02%
Fе2ОЗ - макс. 0,02%
Na20- макс. 0,3%
L.0.I. - макс. 34% Влажность макс.8%
Продукт представлен в форме белого хрусталика
Производитель: Николаев и Запорожье Количество: 10004500 т Условие поставки: БАР граница Украина – Румыния

Промышленная известь
Окись кальция и магния (САО + МGО) мин. 85%
Двуокись углерода (СО2) макс. 7%
Триокись серы (803) макс. 2%
Триокись алюминия и триокись железа (Аl2ОЗ+Fе2ОЗ) макс.2%
Двуокись кремния (8Ю2) макс. 2%
Сульфид (выражается как 8) макс. 0,2%
Остатки при гашении
Количество: 2500 т
Условие поставки: БАР граница Украина - Румыния

Просим подтвердить Ваши возможности с указанием цен в долларах США по факсам в г. Черновцы, Украина, - 0372-57-57-11, - 55-15-69 или по Е-mail: tрð@romani.сhernovtsу.uа, www.romani.сhernovtsу.uа а также возможные сроки поставок и способы оплаты.

***
  КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Белорусско-итальянское совместное предприятие “Динамо Програм” ООО г. Гродно имеет многолетний опыт выполнения давальческих заказов для европейских фирм. Мы рады пригласить к сотрудничеству новых партнеров, заинтересованных в размещении давальческих заказов.
В нашем арсенале следующие оборудование:
- Рfaff - универсальная высокоскоростная немецкая швейная машина челночного стежка;
- Рegasus 664, Yamato VG 2730 - высокоскоростные плоскошовные машины, расстояние между крайними иглами 5,6 мм. Предназначены для шитья 3 и 4 ниточными стежками, а также 5-ниточным с использованием покровной нити;
- Вrother LКЗ-В430 - японская закрепочная машина с электронным программированием размера закрепки;
- Juki МО3914 - японский высокоскоростной двухигольчатый четырехниточный оверлок. Машина оснащена обрезкой цепочки;
- Rimondi Vega F27 - высокоскоростной одноигольный трехниточный оверлок.
Указанное оборудование позволяет выпускать продукцию, отвечающую высоким мировым стандартам.
Кроме того, имеем возможность выполнения вышивки любой сложности на 10-игольных вышивальных аппаратах.

Белорусско-итальянское совместное предприятие “Динамо Програм” г. Гродно в форме общества с ограниченной ответственностью Республика Беларусь, 230027, г. Гродно, ул. Л. Чайкиной, 4
Расчетный счет 3012200120018 в Октябрьском отделении ОАО “Белинвестбанк”
г. Гродно, ул. Советских Пограничников, 110 код 709 УНН 500046620 ОКПО 14482190
+375 (152) 55 06 35; факс +375 (152) 55 79 97 ***

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Продукция белорусско-итальянского совместно предприятия «Динамо Програм» ООО г. Гродно - это большой выбор моделей одежды для спорта и отдыха для всей семьи.
Костюмы и брюки, куртки и фуфайки, майки и жилеты, шорты и джемпера отличаются неповторимым стилем, превосходным качеством и доступной ценой. Различная цветовая гамма, оригинальность моделей, качественный пошив изделий, помогают нам найти индивидуальный подход к каждому клиенту.
Мы постоянно поддерживаем полный ассортимент продукции, разрабатываем новые коллекции с учетом новых тенденций на рынке одежды для спорта и отдыха. Наши изделия изготавливаются из качественных и экологически чистых хлопкосодержащих материалов импортного производства.
Вся продукция сертифицирована.
В своей работе мы делаем ставку на долгосрочное сотрудничество с нашими клиентами и предоставляем гибкие системы скидок и выгодные условия работы. Производим вышивку любого логотипа или эмблемы на продукцию по желанию заказчика.
Мы не экономим на качестве.
Белорусско-итальянское совместное предприятие “Динамо Програм” г. Гродно в форме общества с ограниченной ответственностью Республика Беларусь, 230027, г. Гродно, ул. Л. Чайкиной, 4
Расчетный счет 3012200120018 в Октябрьском отделении ОАО “Белинвестбанк” г. Гродно, ул. Советских Пограничников, 110 код 709 УНН 500046620 ОКПО 14482190
+375 (152) 55 06 35; факс +375 (152) 55 79 97

***

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
ЧПКФ " НЕАRT'S GLAD" предлагает Вашему вниманию следующую продукцию: Вата гигроскопическая, отбеленная нечесаная из хлопка - волокна 5 сорта в смеске со стандартами № 11 текстильной промышленности.
Изготовление ваты производится перекисным методом с применением соответственно перекиси водорода, каустической соды, австрийских хим. реагентов (Сombiwet, E-Wet 205) по улучшению капиллярности и гигроскопичности.
Технологические процессы производятся на оборудовании производства Франции, Германии и Италии.
Химико-физические свойства ваты на основании ГОСТа 5556-81
Вата прессуется в кипы по 170-200 кг. Вагонная норма 30 тонн.
При отгрузке прилагаются: сертификаты качества, соответствия, происхождения, фитосанитарный.
Стоимость ваты - FСА ст. Бухара -1 350 долларов США за 1 тн.
Если Вас заинтересует наше предложение, просим соединиться с нами по контактным телефонам: 8 10 998 71 152 62
19
Е-mail: alextegai@rambler.ru ЧПКФ " НЕАRT'S GLAD"
705004 г. Бухара, ул.,Низами 2, тел:(3652)23 52 32, 23 36 69 факс:(3652) 23 32 33
р/с №20208000700534833001 в СГАКБ “Асака”в г. Бухаре, МФО 00120, код ИНН:202065514, ОКОНХ 71100 код ОКПО:16166108
ж/с ст. “Бухара” Узбек Ж.Д. код ст. 740108 код предприятия:7351
тел/факс г. Ташкент (99871) 152 62 19

***

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Открытое акционерное общество “Стеклозавод “Неман” основано в 1883 году и в настоящее время является современным технически оснащенным предприятием по производству изделий из хрусталя, цветного и бесцветного стекла со всевозможными видами декорирования. Ассортимент предприятия представлен 3 000 видами изделий для сервировки домашнего стола, кафе, ресторанов, интерьеров домов и офисов.
Изделия завода пользуются популярностью во всем мире, продукция белорусского предприятия экспортируется в Россию, Германию, Голландию, Бельгию, Болгарию, Грецию, Италию, Францию, США, Канаду, Казахстан, Литву, Латвию, Эстонию и другие страны ближнего и дальнего зарубежья.
ОАО “Стеклозавод “Неман” заинтересован в развитии долгосрочного сотрудничества с партнерами Украины на взаимовыгодных условиях и предлагает к реализации продукцию собственного производства.
Подробную информацию о производимой им продукции и ценах на нее можно получить на интернет-сайте: httр://www.neman.bу

“Стеклозавод “Неман”
Контактная информация:
ОАО “Стеклозавод “Неман”, ул. Корзюка, 8, 231306, г. Березовка, Лидский район, Гродненская область, Республика Беларусь.
Тел. (+375 1561)625118, т./ф. (+375 1561)22696
Е-mail: market3@neman.bу, sale@neman.bу

***

КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Закрытое акционерное общество “Пинскдрев” (г. Пинск, Беларусь), основанное в 1880 году, является одним из крупнейших экспортеров фанеры на рынки Европы и Америки (около 4000 мЗ в месяц). Предприятие также производит спички, мебель, пиломатериалы, мебельный щит.
ЗАО “Пинскдрев” заинтересовано в развитии сотрудничества с Украиной и осуществляет поиск надежных партнеров для реализации продукции собственного производства на взаимовыгодных условиях.
В настоящее время ЗАО “Пинскдрев” предлагает к реализации фанеру клееную различных сортов и толщин (от 4 мм. до 30 мм), соответствующую по качеству европейским стандартам.

ЗАО “Пинскдрев”
Контактная информация:
Закрытое акционерное общество “Пинскдрев”
Ул.И.Чуклая, 1, 225710, г.Пинск, Республика Беларусь,
тел. (+375-165) 341161, ф. (+375-165) 341171,
  е-mail: ехрim@inskdrev.bу

***

КОММЕРЧЕСКИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ВЕНГЕРСКИХ ФИРМ
Производственно-торговая фирма в интересах реализации мяса птицы установит деловые отношения с импортёрами данной группы товара.
  Адрес: „Маster Good Kft.", 4537 Nyirkercs, Реtofi и. 41. Маgyarorszag, tе1:36-30/684-54-24, fах: 36-45/501-146, е-mаil: sоså@аstеrgооd.hu

Агрофирма в области реализации тёлок породы “Ноlstein-friz” заинтересована в реализации свиней и домашней птицы (цыплята, гуси) в живом весе и в переработанном виде. Имеет возможность экспорта минеральных удобрений.
Адрес: „МЕGАLOР0LIS Кft." 1117 Виdарst1, 1rinyi Jozsef utса 28 /а. Маgуаrоrszag,
  mоbil: 36-70/382-70-44, tеl./fах: 36-1/209-24-73,
  е-mаil: mеgа1орo@enternet.hи, www.теgа1орolis.hu

Фирма по производству купальных костюмов и костюмов для фитнесса в интересах реализации установит деловые отношения с украинскими импортерами данной группы товаров. Каталог продукции доступен па веб-сайте фирмы hltp://www.ocean.hn
Адрес: "Halasz Divat К ft." 6500 Baja, Arpad ter 6. Magyarorszag,
tel: 36-79/428-833, 36-30/641 -96-46, fax: 36-79/522-780,
e-mail: varjuzoltan@yahoo.com , http://www.ocean.hu

Производственная фирма реализует 3-х слойную (PP/LLDPE/PP) термоусадочную пленку и полурукава ТМ “KXTRAFOL” для механического и полуавтоматического упаковочного оборудования. Параметры продукции: толщина - 12. 15, 19 и 25 м: ширина -стандартная 300-600 мм (по надобности 150-860 мм), в том числе в микро-перфорированном исполнении. Плёнка пригодна для упаковки товаров продовольственной группы (кондитерские изделия), косметических средств, игрушек, полиграфической продукции, ТНП.
Дополнительная информация о предприятии доступна на веб-сайте.
Адрес: „ROTAРАСК Rt.." 6728 Szeged, Dorozsmai ut 35. Magyarorszag,
tel: 36-62/553-288/*108, fax: 36-62/553-289,
e-mail: agnes.hertelendy@rotapack.hu
http://www.rotapack.hu

Коммандитное общество реализует оборудование типа “Clave 300”. “Clave 1000” и “Clave 2000” для стерилизации заражённых больничных отходов и утилизации заражённых (в том числе, птичьим гриппом) домашних животных и птиц.
Утилизация происходит в стерильных условиях, при высокой температуре и под паром высокого давления (без огня и дыма). Язык коммуникации: английский, венгерский. Дополнительная информация па английском языке прилагается.
Адрес: „EAST WEST AROUND THE WORLD TRADING DP." 1141 Budapest, Zsigard utca 7. Magyarorszag,
tel/fax: 36-1/252-26-22,
e-mail: t.jozsef@hu.inter.net

Торговая фирма ведущего краностроительного предприятия Венгрии заинтересована в реализации грузоподъемной техники в ассортименте:
- портовые мостовые краны (portal wharf cranes);
- портовые контейнерные крапы (container gantry cranes);
- портовые козловые краны (ship unloaders);
- плавучие крапы - всех типов (floating cranes);
- плавучее экскаваторное оборудование (floating backhoe dredgers);
- портовые буксирные катера (port tug boals);
- портовые перегрузочные понтоны (flat top barges).
Фирма заинтересована в дилере/представителе, представляющего интересы фирмы в Украине.
Адрес: "GANZ DANUBIUS Kereskedelmi Kft." 1138 Budapest, Vaci ut 184. Magyarorszag,
tel.: 36-1/350-55- 70, telefax: 36-1/329-80-41,
e-mail: gdtco@hu.inter.net
http://www.ganztrading.hu

Фирма ищет делового партнёра в области реализации:
- сельскохозяйственной техники (б/у):
зерноуборочные комбайны “Claas”;
силосоуборочные комбайны “Claas Jaguar”; зерноуборочные комбайны “Fortschritt” свеклоуборочные самоходные комбайны “Holmer” зерноуборочный комбайн “John Dеerе”;
с/x. техника других марок;
оборудование для пищевой промышленности; запасные части к с/х. технике;
- запасных частей к автобусам “Икарус”;
- посевного материала гибридной кукурузы и гибридного подсолнечника;
- белых и красных столовых вин;
- инкубационных яиц (куриные, индюшачьи, гусиные, утиные);
- африканского сома (охлажденный, мороженый).
Заинтересована в сотрудничестве по расфасовке фармакологического реагента “NOSPA”.
Адрес: „PROPERTY-KONZORCIUM Kft." 7133 Fadd-Dombori, Nefelejcs и. 4. Magyarorszdg,
tel./fax: 36-74/511-211,
e-mail: bridgewater@terrasoft.hu

Закупка:
Фирма закупит пеньковые шпагаты (бытовые перевязочные) следующих параметров:
- тонкий, 200 грамм, мин. 175 метров/катушка (моток), предел прочности на разрыв 2 Nm;
- средний. 500 гр. мин. 225 метров/катушка (моток), предел прочности на разрыв 2 Nm:
- толстый, 500 грамм, мин. 100 метров/катушка (моток) предел прочности на разрыв 2 Nm.
Адрес: „Clorndike Kft." 6413 Kunfeherto, Kolcsey F. п. 3. Magyarorszdg,
tel: 36-70/943-37- 21, 338-91-66, 36-1/788-71-73,
e-mail: taskovics.csaba@clondike.hu ,
www.clondike.hu

КО закупит регранулят полимерных материалов, используемый для изготовления изделий хозяйственно-бытового назначения (вёдра, мусорные корзины, лопаты). Необходимое количество 1 камион в месяц.
Адрес: "KAROL Bt." 1182 Budapest, Deva и. 23. Magyarorszdg,
tel.fax: 36-1/291-34-23

Фирма заинтересована в закупке металлов и лома согласно нижеследующему:
- первичный алюминий (мин. 98 % AL, остальные Fe);
- первичный молибден (мин. 99.8 %) в виде стержней или 60-65% Fe-Mo;
- вольфрам (мин. 99,8 %) в виде стержней, или в виде 60-65 % Fe-W:
- 99.8% селен в виде порошка или слябов;
- 99,7 % теллурий в виде слябов;
- 99.95% кадмий в виде слябов;
лом
- молибден чистый или легированный;
- лом нержавеющей стали или вторично плавленные слябы;
- лом с высоким содержанием никеля (Ni) или двигателей самолетов.
Адрес: „PromExim Kft" 5058 Rakoczifalva, Pf.: 15. Magyarorszag,
tel. 36-56/584-038,
mobil: 36-70/338-68-36,
fax: 36-56/584-039,
e-mail: promeximkft@axelero.hu , romexim-2000.bt@axelero. hu